reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku mam nadzieje, ze u mnie Twoje słowa sie sprawdza i urodzę Aniołka ;)

Ja używałam przy małej butelek tommy tippe a teraz mam dla małego z Aventu. Jakoś te z Aventu wydają mi sie praktyczniejsze.

Co do smoczków to moja akceptowała tylko Avent... Wszystkimi innymi pluła ;)
 
aneczka z butelką to dziecię często samo sobie wybiera co mu pasuje. Bardzo chwalone aventy u nas się zupełnie nie sprawdziły i Marta się nimi dławiła. Natomiast piła z butelek z nuka i jej to świetnie pasowało, ale to tak jak z rodzajem mleka modyfikowanego. Trzeba szukać aż się trafi na te odpowiednie, chyba że dzidzia akurat mało wybredna i weźmie co się jej podłoży ;)
 
Kopfer a może umów się prywatnie i niech doradca przyjdzie do Ciebie jeszcze teraz jak jesteście w szpitalu. Skoro chcesz to szkoda to stracić. A próbowałaś szukać jakiś filmików na yt? Ja na szkole rodzenia oglądałam super film (było też o płaskich brodawkach, ale nie pamiętam) Nazywał się Brest is best czyli o piersiach inaczej. Niestety na yt jest tylko wycinek, ale poszukam jeszcze może na chomiku np.
Akuku dobrze radzi z kubeczkiem i strzykawką. Na filmie też tak było.
Ruda kciuki za szybką akcję [emoji4]&&&&
Borysiątko dzięki za tę historię [emoji4] Też się poryczałam [emoji12]
Blerka odpocznij a jak się wyśpisz to życzę żeby się rozbujało [emoji4]
 
Amor to ja mialam tak z Vikim tylko przez pol roku.. i obstawiam ze byly ti kolki plus refluks o ktorym nie mialam pojecia..

Lilija moze mala ma refluks ? Nieh ja odklada na boczek zeby mogla swobodnir wypluc a nie krztusic sie mleczkiem ;)
Niektore dzieci porpsotu ulewaja (moj emil nie ulewal wcale) bo tak jak Anney napisala ..

Blerka a to teraz oby sie zrobily regularne te skurcze i zmykaj rodzic ;)

Ruda a jednak to juz ;) trzymam mocbo kciuki.

Amor oby sie sprawdxjlo.. i zeby u mnie sie nie spraedzilo ze co drugie to wyjec haha ;) jednak wolalabym by mala byla spokojna w miare.
 
Hej babinki moje. Ja coś z sił opadłam to i cicho siedze.

Jakoś humor mi zwiędł.

Po wizycie u położnej nie moge się już czweartku doczekać żeby dowiedziec sie wiecej co i jak z Olkiem.

Ruda, do boju!! - KCIUKI!

Kopfer, głowa do góry i nie przejmuj się!

Lilija, najcześciej jest to reflux bo to nie do konca wszystko jest jeszcze rozwiniete, a mała ulewa czy rzyga długodystansowo. I jakie robi kupy?

Blerka - rozkrecaj akcje!!! Szafa jest to już nie masz wymówki!!!! I nic się nie bój. Boboli popiecze i sie zagoi!!!


JA ide za***dalać dalej. Bo jeden pokój nam został do zrobinienia i trzeb sie z nim uporac a potem łazienka i wiekszośc z grupsza będzie gotowa.

Musze się czymś zająć bo się martwię troche.
 
reklama
Do góry