reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

A wiecie co jest najśmieszniejsze, wczoraj na ktg totalna cisza. Sporadyczne krótkie skurcze po 40 %.:-p Mam tylko nadzieję, że to nie fałszywy alarm...ale wygląda na to, że nie. Tylko ta długość skurczy mnie zastawia....
 
reklama
Hej dziewczyny!
Czytałam Was, ale nie miałam jakoś weny, żeby odpisać. Gratuluję nowym mamusiom! Za 7 dni przypada mi termin porodu, ale mam nadzieję, że urodze na dniach, bo mam skurcze od kilku dni, ale da.się wytrzymac. Nie dopisze każdej, bo ostatnio za dużo rzeczy na głowie i nie pamiętam już ;D
Anney jedz i dawaj nam znać lola ruszamy się i wychodzimy. Ciocia karze!;)
Ruda to trzymam kciuki, za ciąg dalszy
 
Annry oby. Tylko wiesz mi w 38 tc odeszly wody..lola sie opiernicza!

Ewelinka to trzymam kciuki za piatek :D

Ruda zaczyna sue ;) ide czytac jak sytuacja :)

Borysiatko dziekuje za opowiedzenie jakbyo u was bylo. Bardzo dobrze sie wszystko skonczylo chov wierze xe bylo Ci ciezko.

Anney moglabys wkleic ten post w watek porodowy ?

Lidia ja tez mam juz niecale 4 tyg i tez mam dosc ;/ ja chce juz rodzic ! Nawet nir chce mi sie czekac az moja mama przyleci..

Amor drugie dxiecko to czesto przeciwienstwo ;) u mnir sie sprawdziło. . Alex aniol ..viki ryjogrzmotek..emil aniol..takze teraz spodziewam sie tornado w domu ;)

Dalam rade..musialam i teraz tez dam . Wyboru nie mam ;)
Ty tez dasz rade. Im wiecej obowiazkow tym lepsza organizacja ;)

Ruda jak dla mnie to to
 
reklama
Do góry