reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej hej

Ja siedze w barze i jem sniadanie. Zaraz lece do lekarza po zwolnienie i pozniej na paznokcie. Pewnie ostatni raz sama, pozniej juz bak bedzie mi towarzyszyl[emoji3]

U mnie na liczniku 9 dni do porodu.

Jutro mam kolejne ktg a w czwartek w koncu ide do fryzjera. Piatek mam wolny wiec moge rodzic[emoji12]
W ciazy z Maja jak poszlam ostatni raz do fryzjera to na drugi dzien zaczela sie akcja porodowa[emoji3] nieobrazilabym sie gdyby tym razem bylo tak samo[emoji12]

Ruda mi sie wydaje ze sie zaczyna. U mnie bylo podobnie. Taka wydzielina rozowa i ciagle uczucie wilgoci. Skurcze zaczely sie po kilku godzinach na poczatku niebolesne i nieregularne a pozniej bolesne i coraz bardziej regularne. W koncu jak pojechalam do szpitala to okazalo sie ze to wody sie saczylu pomalu dlatego czulam wilgoc caly czas.
Dopakuj pomalu torbe, wez kapiel albo prysznic i czekaj na czestsze skurcze.
Powodzenia!!!

Borysiatko dobrze ze bylas pod dobra opieka i wszystko bardzo dobrze sie skonczylo.
 
Cinamona - ja dzisiaj ostatni raz włosy farbuje, z Ala tez jakoś przed porodem to robiłam. Brwi tez juz gotowe ;)
 
Werci ja tylko podcinam bo nie farbuje wlosow wogole.

Kurcze im blizej daty porodu tym mniej mi sie spieszy...
Jakas niegotowa sie czuje...
Dziwne uczucie...
 
Ewelinka12 skaza to nie była napewno. Karmiłam ja piersią do roku. A problem był tylko przez 3 pierwsze miesiące. Na nic uczulona nie jest. Okaz zdrowia. Taka chyba naturę miała ze musiała sie wypłakać. To był koszmar. Naprawdę koszmar. Mi sie wydawało ze to sie nigdy nie skończy. Ja byłam wymęczona i M. Śmieszne było jak pewnej nocy mój M. nie wytrzymał i mówi do mnie "co my sobie zrobiliśmy?" To było tak zabawne bo oboje już nie wiedzieliśmy co robić. Przy małej gondole miałam nieużywana. Nienawidziła spacerów. Nawet w aucie płakała! Jak czasami widzę takie leżące i śpiące dziecko to wydaje mi sie to niemożliwe... Mala co godzinę sie budziła. Gdyby teraz trafił mi sie aniołek to bym w niebie była ;)
 
No to dawac zdjęcia pieknoty!


Ja muszę sie zwlec z łóżka k jechać na ktg. Tak mi sie chce. Wszystko mnie boli po tej nocy.

Ale muszę.
 
reklama
Lidia90 , każda ma już dość, ale już bliżej niż dalej, ostatnia prosta także wytrzymamy wszystko :)

Amor, gratulacje :) To mamy podobny termin, bo mi stuknął 37 skończony w niedzielę.

Ruda trzymam kciuki! Różowy kolor to najprawdopodobniej początek porodu.

Anney taka ze mnie wróżka jak z koziej dup* trąbka!! Nie udało mi się Ci przepowiedzieć porodu. zostaje Blerka w tym tygodniu i Akuku zaraz po niej hahaha
Kciuki za KTG!

Dziewczyny , potrzebuje rade dla kolezanki: jej kilku miesieczna córeczka ulewa i sie ksztusi mlekiem mimo że odbijają po pokarmie. Jaki może być powód?
Po karmieniu kladzie ją do łóżeczka a ta za jakiś czas sie zaczyna ksztusić
 
Do góry