reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
raczej nie skurcz lilija. Skurcz boli. Latorośl Ci sie rozpycha.

Akuku kciuki mocne!!! Fajnie że bedziesz miala podglad sytuacji a nie to co ja czarna dziura i niweidza,

Lunera - biedak, co z tymi naszymi starszakami, co chwile ktores. Jak się czuje, poleszylo sie cos??

Zuzzi i oczywiscie czekamy na zdjecia po sobcie!!!


A ja sie odchamaiam przy disco polo.
 
Lunera obiecuje juz od poniedziałku ze w weekend pomaluje.. Bo chce resztę rzeczy zamówić i ustawiać to jakos bo kiedy noo.. :) biedactwo twoje :/ mam nadzieje ze w nocy trochę ulży i dacie rade pospać..

Amawell jak fajnie ze juz w domku oboje odpoczywajcie i cieszycie sie soba [emoji173]️

Akuku jak juz druga nocka jego pięknie przespana to juz sukces jest przecież :)
A noi trzymam kciuki za jutro &&

Zuzzi oby pogoda wam sprzyjała :)
 
Apropo fotografii to ja wyrodna matka jestem :-D

własnie przygotowuje dla mojej Poli stylizacje - juz mam żabkową, wianki na głowe niemowlece i do tego korone z włoczki :-D

Bo oprocz sesji narzeczenskich i slubnych planuje rozszerzyc biznes o dzieciece i rodzinne - Pola wiec bedzie miec sesje niemowleca i trafi do mojego portoflio - taka matka ze mnie hahah :-D
 
Ostatnia edycja:
Aaa i nasze pomidorki :) ImageUploadedByForum BabyBoom1437690781.527690.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1437690789.543477.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1437690781.527690.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1437690781.527690.jpg
    55,6 KB · Wyświetleń: 35
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1437690789.543477.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1437690789.543477.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 35
Natka tez chciałam taka sesje ale małego... Bo to super pamiątka.. Ale moj zaczął ze bla bla przecież mamy aparat itd.. Ale jak sie wkurzę to moze jeszcze kogos zamówię, musze sie zastanowić..
A co do portfolia czemu nie, przynajmniej cos juz bedzie zeby klienteli pokazać.. A i Pola bedzie pamiątkę mieć na przyszłość :)
 
Bunia15 - moim zdaniem warto. To pamiatka na lata, szczegolnie ze fotki sa stylizowane na rozne przebrania :-)

Ja sama troche do zdjec siebie i wokol siebie (no chyba ze jestem na wycieczce etc) stracilam zapal - bo jak ide na wesele w sezonie i mam 500 zdjec do ogarniecia w programach graficznych a wesel jest kilkanascie w sezonie to sie zyc odechciewa...

no dokladnie! pokaze Wam na pewno w naszym tajnym watku jej fotki :D
Ale jestem przekonana, ze Pola mi przywroci radoche ze zdjec dla siebie robionych! :-)
 
No z obróbka jest trochę roboty na pewno.. Ale biznes z tego jest a teraz coraz to cuda wymyślają z dronami i innymi cudami.. Az fajnie sie ogłada :)
 
reklama
Nooo kase konkretna z tego mam, tym bardziej ze oprocz tego pracuje na pelen etat ;-) fajne ejst to, ze przez najblizsze 14 miesiecy bede mogla tylko focic :tak:


Niestety w tym sezonie zrobilam tylko 4 sluby. Na wiecej nie mialam sily i ciaza byla zbyt zaawansowana zeby biegac 12h na nogach. Ostatni slub robilam 16 czerwca i prawie zemdlalam w kosciele :crazy:

Ale juz we wrzesniu mam kolejny slubik i kilka pomniejszych sesji takze super!
 
Do góry