reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney ale super mini ogrodek. Ja za rok też sobie zagospodaruje coś swojego.

Zazdroszcze Wam tych pyszności.


A mnie znow mdli....ło matko.
 
reklama
i swoje zioła... czad...

Pupui uwielbiam rzeczy z palet... marzą mi się meble do ogrodu z palet i stolik ze szpuli po kablu... i ze skrzynek jeszcze szafki... u Lenona będą skrzynki też!

Blerka ja jeszcze widziałam super stół z opon pomalowanych na kolor i na to szklany okrągły blat [emoji7]
 
Zuzzi nie tylko ty, ja tez.
Ale u mnie latem przy takich upalach to i tak wszystko pewnie by padlo.
Wczoraj o 23 w nocy 30 st mielismy wiec tego...[emoji16]
Ale krzaczek z cytrynka sobie posadze w przyszlym roku[emoji3]
 
Ja tez mam lenia dlatego "w parterze" moj plewi :) bo ja bym sie potem chyba juz nie podniosła haha..
Ograniczam sie do zbierania i co wyręczać czasem mojego w podlewaniu :)
 
No to nic dziwnego Bunia ze pokoju jeszcze nie przemalowal jak pomidory plewi non stop :-)

Ja co roku sobie obiecuje ogrodek ziolowy na balkonie. W tym roku remont mi przeszkodzil, bo bylam najblizej mentalnie realizacji. Zobaczymy jaki pretekst bede miala za rok, hahaha

A ogrodki i zbiory macie super apetyczne :-)

U nas zapowiada sie ciezka noc. Przed chwila zbijalam mlodemu goraczke z 39,6 okladami, bo jakos nie chciala mu spasc po podaniu nurofenu. Na szczescie juz jest lepiej. Dopadla go jakas jelitowka, bylismy dzis chyba z 50 razy w toalecie. Mam nadzieje, ze teraz troche pospi bez niespodzianek. Jest super dzielny w tym wszystkim.
 
Ostatnia edycja:
Super ogrodek Anney- mieta czekoladowa - brzmi bardzo zachecajaco do uprawy...
Ja tez mam kilka krzaczkow pomidorow i papryki zoltej - robimy pierwsze zbiory
Cinamona tutaj tez tak parno i goraco w nocy- jedziemy caly czas na klimie.
Malo sie odzywam i nie nadazam z czytaniem Was - maly ma tydzien, od niedzieli jestesmy w domu i powoli uczymy sie siebie nawzajem- jednak prawda to co mowia o drugim dziecku - jestem w nim zakochana i zachwycona kazdym momentem - z Jaskiem bylam przerazona i zestresowana i to jakos nie pozwalalo mi po prostu sie nim cieszyc...
 
reklama
hej.

Fioleczka, Anney dobrze pisze :) wiem ze Ty to wiesz :) uwierz w siebie :) jesteś w stanie wszystko! naprawdę :) nie wiem czy Twój m podjal już decyzje ? jeśli tak to Ty pokaz ze dajesz rade, a on pewnie po jaims czasie będzie zalowal. Jeśli nie podjal decyzji to Ty staraj się już o tym nie mowic bo im więcej będziesz mowic tym wieksza kontre będzie stawial..

Pupui, Anney ja tez lubie LIDL :D:D długo kupowaliśmy wszystko w tesco, ale od jakiegoś czasu owoce z lidla, sa 100 razy smaczniejsze- nie smakują jak kartofle i szybko się psuja czyli chyba chemii mało :D:D

zuzagk wspolczuje upalow, ja w uk slonca nie mam ale upalow pewnie bym nie zniosła..

ala fajnie ejst sobie tak odpocząć- zazdroszczę bo ja w tym roku bez wakacji ;/;/ w zeszłym roku tez nigdzie nie byliśmy...ahh

lilija tak to on może dorastać hahaha :D nocki przespane mile widziane :D:D

bunia ja tez mam dni ze m mnie wkurza, ale sobie pomyslalam o co się wkurzam i wywnioskowałam ze o nic haha :D

Pupui również pięknie napisalas :D

ja wam powiem ze ostatnio zlapalam się na tym ze jestem tak zmeczona ze codziennie odliczam do 19 ! a przecież nie o to chodzi w macierzyństwie by odbebnic kolejny dzień, zaznaczyć w kalendarzu done i tyle... mało się osttanio z dziecmi bawie i jest mi z tym zle.. ale nie wiem szczerze jak to ogarnąć .. przy Emilku który psoci okropnie, jak ma drzemke to albo sprzątam albo gotuje i tak o dzień za dniem..

ale musze to zmienić dla siebie i dla dzieci bo się wszyscy frustrujemy.
Także dziekuje wam kochane za te wszystkie piękne słowa bo i do mnie trafily :)
nie mowie ze od jutra będą zmiany, bo musze ogarnąć jak najwięcej w domu przed porodem, ale już niedługo Ala się urodzi i będę miała więcej sil mam nadzieje.


"spieszmy się kochac ludzi ..tak szybko odchodzą.. "

Pupui straszne z tym hclopcem :( nigdy nie wiemy co przyniesie jutro :(:(
Lunera buhaha druga przespana nocka :D tzn u emilka, ja się budze na siku, bo mala kopie, bo zgaga..także nie ma latwo :D


piuui mmniam torcik :) a raczej ogromny tort :):)

blerka alez musza być pysznre te pomidory :) mniam

zuzzi nie widać ;/ o już jest :D:D

lucere ja tez chce polezec ! i serial haha

ja chce ogrodek i cos zasadzic :D

ja dziś caly dzień cos, zmeczona jakbym się za 3 narobila.. a tu tylko trochę poprasowałam, obiad, dwa prania powiesiłam , dentyste zaliczyłam (jeden zab do czenia a myslalam ze więcej ) i tak o dzień zleciał.. nie zlicze ile razy sciagalam emilka ze stolu..hmm

mala zeszla nizej ..nizej ruchy czuje znowu..no i w lewej nodze czuje jakby mrowienie wiec cos mi tam uciska..

zmyam spac bo padam na twarz ;/;/
 
Do góry