reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć mamuski, ale pyszne tematy się nawinęły....mmmmm
Mi sie marzy cos takiego na świeże zioła
stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_23152651.jpg
Mam już nawet palete odlozoną, tylko wykonać ^^

Cięzko sie dzis czuję, mocno mnie kłuje nad cipencją a mały sie wierci,że hej. w ogóle ten brzuchol wydaje mi sie dwa razy cięższy niż zawsze grrrrrrr
 

Załączniki

  • stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_23152651.jpg
    stylowi_pl_diy-zrob-to-sam_23152651.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 55
Super to lilija!!! Jedyne co bym zmieniła, to po jednym krzaczku w przegrodę, bo
Zioła miękkie bardzo sie rozrastają.
Pomysł świetny!!!
 
Lunera oby młodemu jak najszybciej przeszło & & & &
Amawell ucałuj bąka od bb ciotki (czekam na zdjęcie) i powodzenia w nauce [emoji8]
Akuku kciuki & & & &
Lilija super to wygląda! Zrób koniecznie![emoji4]
Ja właśnie wstępnie przygotowałam rekwizyty i ciuchy na sobotnią sesję, bo jutro mogę nie mieć czasu. Niestety podobno ma być pochmurno więc nie wiadomo czy nie będzie trzeba przełożyć to na następny weekend. Ten i tak będzie intensywny, bo w pt jedziemy na imieniny męża siostry, w sobotę sesja, imieniny męża babci (jedzie się co najmniej godzinę w jedną stronę) i imieniny mojej przyjaciółki. Padniemy po tym wszystkim na pysk... Kciuki za słonko w sobotę proszę [emoji16]
 
Lucere, podziele się z Toba moim marzeniem ^^

Akuku kciuki!
Zuzzi tak samo, od razu nam sie chwal jak wyszło, powiedz autorowi aby ci pyknął jedna fotke komorka i szybko nam wysylaj :p
 
reklama
ps dzioewczyny jak mnie tak ciśnie w miejscu gdzie jest dno macicy to to moga byc skurcze?


edit : macicy mialo być
 
Ostatnia edycja:
Do góry