reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Przeszło. nie wiem co to było. regularne ale prawie bezbolesne.

Kruszka - ściskam Cie.... co do obrotu dziecka... czytałam, że są lekarze, którzy próbują dziecko przekręcić z zewnątrz. NIe wiem na ile to bezpieczne, ale chyba też bym próbowała. Co do męża... może usiądź i spróbuj mu to wszystko powiedzieć tak jak nam tunapisałaś? Chociaż wiem, że czasem łatwiej się wyżalić, bardziej anonimowo, przez forum.
 
reklama
Kruszka u nas w UK często obracają lekarze ręcznie.. Wiem ze dają jakiś zastrzyk na rozluźnienie brzucha. Ale ponoć nie jest to zbyt przyjemne ale może warto się zastanowić jeśli masz taką opcję..

Mój 2 latek to straszny nie jadek jest..
 
Kruszka tulę cię mocno :-* tak jak pisze Anney próbuj tego obrotu żeby później nie żałować, a jeśli się nie uda to nie musi oznaczać że znowu będzie problem z karmieniem, a z Franiem to chyba cierpliwości zostaje mi życzyć, bo nie wiem jak to jest z buntującym się dzieckiem... Przykro się czyta jakie bliscy potrafią okazać nam "wsparcie".. A z mężem może szczera rozmowa pomoże? Wiem że to łatwo powiedzieć, ale może warto spróbować.. Jestem z tobą duchem :-*
 
Dziękuję dziewczyny! Poryczalam sobie jak codzień ostatnio... Czuję, że tracę kontrolę nad wszystkim. Tak się wszystko dobrze układało...
Jest mi wstyd, bo mój syn jest grzeczny, ja nie jestem przyzwyczajona do buntu. Ma okropna alergię i przez dużo już się nameczyl, a my razem z nim. Na Julka też trudzie czekaliśmy, a ja marudze, że ułożył się nie tak jak trzeba... Przecież wystarczy, że jest!
Z tym, że ha właśnie obawiam się, że z macica jest coś nie tak skoro drugie dziecko przyjmuje taką samą pozycję. Czyje się taka wybrakowana, bez leków nie byłoby dziecka, gdybym była w dziczy to bym Go pewnie nie urodziła bezpiecznie i jeszcze nie karmiłam...
Fioleczka :-*

Anney 2,8 ma Franio

Umówilam się na konsultacje na przyszły wtorek.
Zobaczymy co będzie..
Jeszcze raz Wam dziękuję i przepraszam
 
Kruszka, glowa do gory, bedzie dobrze, zobaczysz! Sporo tego jest ale dasz rade, a teraz to hormony tez robia swoje.
Jak chcesz pogadac to tylko daj znac kiedy, wyskoczymy na jakas kawe :-)
Jak cos to wyslesz Franka do nas, chyba, ze Lego zjada, bo u nas za duzo tego wszedzie. Moj mlodszy swego czasu wyladowal na ostrym dyzurze na Nieklanskiej z klockiem w nosie...

Sann, super wiesci!!! Swietnie, ze juz sie karmicie.

Borysiatko, u ciebie tez super, zazdroszcze juz przytulania :-)

Macie dziewczyny pomysly na cos latwego, szybkiego i dobrego do jedzenia?
Pojutrze mam babskie spotkanie i zupelnie nie mam pomyslu poza mufinkami...
Szparagi sie skonczyly, obawiam sie ze wyladujemy z deska serow...
 
Wierci miałam tak samo.. Tez mojemu pokazałam i az mi łza w oku zakręciła ze juz takie nasze malenstwo jest duże w brzuchu.. I nie wyglada jak "UFO" hehe ani kościotrup tylko mały człowieczek :)

Akuku wkoncu wyspana ! Bravo ! Mama nadzieje ze choć trochę odetchnęłas :)

Betka no widzę ze łatwo nie było.. Tacy ludzie to po prostu żyją zeby komuś zycie uprzykrzyć, taka psychiczna wojnę prowadzą zeby tylko człowieka wykończyć.. Mam nadzieje ze to juz całkiem za wami :)

Kasietta kciuki za interview &&

Sann cudna nowina i wkoncu wszyscy razem w domciu [emoji106][emoji106]

Lilija no tos naskrobala [emoji33]
Ja normalnie jeżdzę autem, najgorzej jak jadę i brzuch stwardnieje to mnie "wyprostuje" bo juz wysoko jest wszystko i zebra świrują .. Ja bez auta jak bez nogi :D

Wierci o widzisz w 34 juz 3, a mi ostatnio koleżanka nagadała ze jak moj w 33 miał 2260 to juz o matko bedzie olbrzym.. I mnie wystraszyła.. Jutro usg i ciekawa jestem ile wyjdzie.. A noi dobrze ze wyniki z pieprzykiem dobre [emoji6]

Zuzzi kciuki za usg &&&

Fioleczka współczuje z zębem.. U mnie tez cos sie "rozwija"... F*ck musze dentystę odwiedzić a jakos nie lubię do nich chodzić Eh.. Musze sie przemoc.. Ja kupiłam medela mała chyba swing na jednego cycka i fajnie pracuje :) moze sie przyda a jak nie to sie sprzeda :D
 
reklama
Kruszka nawet tak nie myśl !!! Dla swoich dzieci jesteś najlepszą mamą na świecie bez względu czy karmiłaś piersią czy nie oraz bez względu na to czy udało się na skutek wspomagania lekami. Pamiętaj o tym!!
 
Do góry