reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Luneta 35tc, choć mały ma już 2900 wagi i rozwiniety na 37tc

Borysiatko glowa do góry i cyce do przodu,, już niedługo będę po wszystkim :-*
 
Borysiątko zdrowotne buziaki [emoji8][emoji8][emoji8] O jeszcze takie na dobry humor [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
Cieszę się że wszystko dobrze [emoji4]
 
No i nie ma mnie chwile a tu tyle napisane ze musze sobie zrobic przerwe i poczytac haha.

Body wyprasowane teraz spiochy i wsio na dzisiaj ;) tylko tych spiochow (pajacy) mam jak dla domu dziecka a nie dla jednej malej kruszynki.. stylko by 10 par a ja mam ze 100 haha

Zuzzi oh no! Tylko nie recznie ;/ to moze wsadz tak delikatne bez wirowania ? Zawsze pralka lepiej wypluka niz Ty ;)

Lilija jak sie szyjka skra i ma sie duzo ruchu to grawitacja skraca bardziej.. wiec lepiej lez i odpoczywaj ;)

Amor masz racje ja tez sie czuje lepiej ja zrobie to co zaplanuje..
No i tez mam nadzieje ze po porodzie i cierpliwosc wroci ;)

Love masakra z tym spaniem do wieczora..moj jakby szedl spac o 9 to budzilabym o 16 max 17 ;)
7-8 godzin snu.. dla mnie marzenie hehe.

Kurde my kobiety jakos musimy funkcjonowac jak dziecko nie spi w nocy itd.. moj emil sie budzi.. budzi mnie mala.. budzi mnie siku..wiec ja spie jak zajac ale jakos daje rade..i jak m cos steka o spanie to mi sie noz w kieszeni otwiera i nie recze za siebie.. ahh

Kasietta jak ja zazdroszcE pomocy mamy ;)

Ja jak dzis sprzatalam lazienke to przeerocilam kubel ze szczotka do wc i wyprysnelo na moje ciazowe spodnie i bluzke..bo po co sie przebrac ? I nie wiem czy mi plamy nie zrobila..zamoczylam to ttlko... zamaczajac puscilam prysznic i zrobilam sobie kapiel poza wanna ehh.. ale sie na.kur.wowalam na swoja glupote ! Dobrze ze odkurzacz dzialal to dzieci nie slyszaly !

Al ja sprzatam i nic nie widac..bo wszedzie cos lezy ...smieciowisko! Mam ochote wszystko spakowac do auta i na smietnisko wywiezc..

Love haha ja tez musze ladowac ze dwa razy ;) i tylko przyhodza powiadomienia caly dzien haha.

Lilija dobre z tym grekiem..a nie mozna tak na odwrot?

A no wlasnie opcja z nowymi ciuchami zajeb.ista ;) tylko nie wiem jakby to zniosl portfel m.. bo moje grosze na waciki :D

Ale co taki przeglad zrobie..bo pp ciazy mam sie pdcudzac..wiec zostawie killa tych z przed ciazy tej.. a reszte za malych do charity wrzuce..bo pewnie i tak az tak nie schudne.. a pozniej bede kupowac.. haha

Borysiatko dobrze ze samopoczucie sie poprawilo . My tu trzymamy kciuki wiec musi byc dobrze ;)

Dobra koniec przerwy ide prasowac spiochy i liczyc ile ich mam.. buhaha ;)
 
reklama
Do góry