reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny mam ważne ogłoszenie!

Aby pomoc Grecji w kryzysie jest mozliwosc adoptowania Greka za jedyne 500 euro. Grek bedzie robic za ciebie wszystko na co nie masz czasu. Spac za Ciebie do11", chodzic za Ciebie na kawe, odbywac poobiednie sjesty, a wieczorem siedziec za Ciebie w uroczej knajpe. Ja juz adoptowalam i mam luz - moge teraz zapierdalac od rana do wieczora!
Oferta wazna tylko do konca lipca lub do wyczerpania Grekow!
 
Lilija, a ty ktory tydzien jestes? Generalnie lezenie nie zaszkodzi, ja bym sie oszczedzala.

Sann, dzieki, ze sie odezwalas, kciuki, zeby rana szybko sie zagoila. O Lenke sie nie martwie, silna dziewczyna, juz zaraz bedziesz ja tulic :-)

Borysiatko, za ciebie tez kciuki!!!

Bunia, super pomysl z recznikiem, niezle sie ubawilam. Ja swego czasu jezdzilam na poduszce, ale dlatego, ze siedzenie sie nie podnosilo wyzej :-)

Co do prasowania falbanek, to sa takie steamery, fajna sprawa, jak w kieckach albo bluzkach lubicie smigac, bo na wieszaku mozna sobie poprasowac. Ja tam body lubie najbardziej, a przescieradlo z gumka to wrog nr jeden :-)

A pranie reczne to nawet spoko, wrzucam do wanny i za jakis czas plukam i wyjmuje. To z dziecinstwa, czesto musialam recznik prac, wiec takie 'czyste' pranie dla malucha to sama przyjemnosc w porownaniu z brudnymi skarpetkami...

Akuku, ta opcja z nowymi ciuchami w nowej szafie niezla, co? Przyjemnie z pozytecznym :-)
Ja tez warcze na moje marudy, i tez mi szkoda, bo sa tacy slodcy. Starszy non stop by sie przytulal, a mlodszy wysylal buziaki... Ale odpowiadanie 100 razy na to samo pytanie juz nie jest fajne.

Evelinkua, ja tez do wanny sama sie nie odwaze wejsc, dobrze, ze mamy prysznic z wysokim brodzikiem :) ale ty dzielna jestes, potrojne nagroda bedzie!

I juz zapomnialam, co mialam wiecej napisac...
 
Hej kochane. Ja nadal w dwupaku. Jestem w zupelnie innym szpitalu ktorego nie bralam pod uwage bo normalnienie nie zdazylabym do niego dojechac. Teraz leze na patologii ciazy i poki nic zlego noe bedzie sie dzialo nie beda robili cesarki bo tojednak dopiero 35 tydzien skonczony.nylam na poczatku zalamana ale moj m do mnie przyjechal, pogadal z lekarzami i juz lepsze samopoczucie mam. Buziaki
 
reklama
Do góry