reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No zmówienie jakies zbiorowe na porody w lipcu czy co??! Helloł my jesteśmy SIERPNIOWKI a nie lipcowki:-D jak tak każda noc będzie wyglądać to ja wysiadam. Moje nerwy tego nie ogarna:-D:-D
Love! Love;-)
 
Akuku niestety się nie da, bo za takie grosze jakie zarabiamy to ludziom Z zachodu nawet spijac kawki się nie chce :p

Love A więc jednak wracasz do gry, pamiętaj obstawiam anney i biada Ci ja przegonic! Jak śluz wygląda, bo zastanawiamy się czy to moje wczorajsze to była część czopu
 
No ja mam 9ty mc zainaugurowany. Od kilku dni zgaga jak nigdy, ucisk po zebrami , ze ani siedze ani leze, a jak wstane to pachwiny tak mnie bola... Po 2 dniach w domu chyba wroce do roboty, tam mnie tak nie bolalo :-(
 
reklama
Do góry