reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zuzzi pranie ręczne nie powinno zniekształcić, myślę że Anney można wierzyć w końcu wariatka codziennie robi ze sto prań hahaha
 
Oj, dziewczyny, ja też nie lubię prasować i na co dzień staram się tak wieszać nasze ciuchy, żeby nie było to konieczne. Oczywiście ciuchy małej to co innego. Jest jeden wyjątek, kiedy zwykle prasowałam zaległości: mecze naszych siatkarzy :) myślę, że w weekend jak upiorę, to uprasuję takie minimum, żeby mieć na wszelki wypadek, ale więcej będę prasować w przyszłym tygodniu, jak będą finały Ligi Światowej :)
 
Bunia15 Mi też strasznie brzuch twardnieje aż zaczynam się martwic... każda czynność i brzuch twardy. Po dzisiejszym sprzątaniu domu już zupełnie kamień.

Akuku Mój M. też na nocki pracuje i odsypia do 13, 14 zależy co akurat w pracy miał... Do mojej maludy (3 lata) wcale nie mam cierpliwości i czasem aż mi jej szkoda. Może po porodzie hormony się ustabilizują i nie będę już taką wiedzmą.
A co do kopa na zachętę to Ci powiem, że ja też dzisiaj lenia miałam, ale zacisnęłam zęby i wszystko zrobione.. zawsze czuję się lepiej jak wszystko zrobię.

Ja już wszystko mam gotowe... i dobrze bo teraz mi by się nawet nie chciało za to zabierać.
 
reklama
Do góry