reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dla mnie najgorsze jest prasowanie falbanek-maskownic, fatalne! Albo kaftaniki...masakra!

Sann dobrze, że z malutką lepiej! Trzymamy kciuki!

Oj Borysiatko...to wszystko pewnie przez tą małą ilość wód płodowych...moja kuzynka miała to samo, też jej wywoływali, bo ilość wód zagrażała maleństwu.
 
reklama
Anney co Ty za drogie było :p:p buhahaha :d
zresztą czym ja wtedy prasowac będę ? może będę robic jak tesciowa ? skladac ladnie i dawac mezoi pod dupe na godzine ? i wyprasowane, zagrzane :D:D:D

dobra żelazko się zagrzalo.. zrobie tylko zamówienie z apteki puki mi się przypomniało i ide :D
 
Ja muszę jeszcze wyprać ręcznie rożek, ochraniacze i śpiworek. W ogóle cały ten komplet pościeli, który kupiłam okazuje się, że trzeba prać ręcznie...[emoji33]
 
reklama
Do góry