reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku, no to idealnie!
Te kobiety, ktore ja znam, mające problem ze wstawieniem sie główki do kanału wlasnie rodziły twarzyczkiwo.

Ty jesteś stworzona do rodzenia dzieci po prostu [emoji16][emoji16][emoji16]

Jutro usg! Czekamy na zdjęcia :)))
 
reklama
Anney a kiedy beda ci sprawdzac te komórki? Od razu po porodzie?

Sann nie martw się na zapas. Jezeli jestes za wąska to zrobia ci cc i tyle. Mi polozna tez biodra sprawdzala przed porodem takim duzym cyrklem i wtedy chyba ocenia się szerokosc i czy dziecko przejdzie
 
Tak Beatka.
Lekarka od onko bedzie jak urodzę, zanim szyjka sie skleci i ma zajrzeć czy czekamy z wycinka do okresu popolohowego, czy natychmiast wywala
Co potrzeba.
 
4 ciaza a ja pierwszy raz bede miala usg na tym etapie ciazy ;)
Chyba dzieci wezmiemy ze soba niech zobacza siostre ;)
 
anney mi też się zaczęły problemy z hemoroidami w poprzedniej ciąży, ja co prawda miałam cc ale kilkanaście godzin rodziłam normalnie, łącznie z parciem. Wyleczyłam je maścią ziołową, ale zabij nie pamiętam nazwy :/ Masz rację, że najlepiej działa wkładanie do środka i dokładne mycie po wypróżnieniu plus ta maść jak dla mnie. Teraz znów się zaczęło a to powiązuję też z tym że lekarka włączyła mi żelazo a po żelazie miewam zaparcia no i hemoroidy gwarantowane :(
 
Beata chyba normalnie zrobia zdjecia bo ja i tak musze za nie zaplacic... jak zrobil ladne to kupi a jak bylejakie to nie bo mam ladne 4d
 
Panikara, taka brązowa maść? Jeśli mówimy o tej samej, to to jedna z najlepszych jak dla
Mnie. W Uk jej nie ma niestety.

Dokładnie, mycie mycie i mycie. Absolutna racja.
Może dorzucaj siemienia lnianego so jedzenia, jeśli kawę pijesz, to zamieszaj, żeby troszkę fuskow wypić ;) , mak, ziarna, albo sok z kapusty kiszonej. To wszystko pomoże.
Żebyś sie nie męczyła.
Mi w pierwszej ciąży zmasakrowało sie podwozie. W drugiej po
Porodzie miałam małe hemoroidy, w tej wychodzą większe, ale zobaczymy poporodzie, może nie bedzie tak zle :)
 
reklama
Do góry