reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Panikara, włącz sok z koszonej kapusty albo ogórków kiszonych. Bardzo pomaga! I żelazo sie wchłania lepiej (witamina c!! )
 
reklama
Anney podziwiam ze zwrocilas im uwage. Ja bym pewnie nie miala tyle odwagi. Nie lubię tego u siebie. . Ze właśnie nie zgadzam się z czymś a nie zwroce uwagi by nie zostac opierniczona bo później by juz wojna byla;-) jak chodzi o takie dyskusje to się nerwowa potem robie. Ale w stosunku do najbliższych nie mam zahamowań:-D
Musze nad tym popracowac :-)
 
tak zrobię anney, nawet teraz naszła mi chętka bo sok z kapusty kiszonej jest pyszny :)

co do przegrzewania dzieci to faktycznie chyba tu w Polsce dużo osób jeszcze ma taką manię :( Mi się żal robi tych dzieci jak widzę jak matki je do przedszkola odprowadzają. Mama krótki rękaw i spodenki a dziecko kurteczka, bluza i wszystko zapięte pod szyję (mówimy o 5-latkach). babcia mojego z którą mieszkamy też ma taką manię i wiecznie mi marudzi, że pewnie córce zimno i jak ja ją ubieram (młoda prawie nie choruje o dziwo). W ogóle to Marta urodziła się w maju, ciepło fajnie już było, a babcia całą noc chodziła do pieca dokładać żeby dziecku nie było zimno (w dzień oczywiście też trzymała ogień). Jak środowiskowa do nas przyszła to ochrzan dostaliśmy porządny a właściwie babcia.
 
Anney jakos zapamietalam jak m wolala ze widzi buzke ;) ale na zdjeciu jest bokiem;)

Anney ja pamietam jak spotkalam znajoma z dzieckiem latem.. Alex w foteliku samochodowym (bardzo nie lubil gondoli plakal itd bo bylo goraco i on lubil byc ciasno .. w kazdym razie kolezanka z dzieckiem ok 2 tygodniowym..Alex w samych bodach bez czapki.. prawie goly..bylo goraco.. a ta mala ? Jak sie zapytalam w co ubrana to ona mowi no normalnie.. body z krotkim rekawkiem..spiochy skarpetki spodenki sweterek i na to koc ten taki polski gruby koc i na to ochraniacz od wozka.. i mowi ja nie wiem czemu ona tak placze..wiec mowie..moze jej za cieplo ? A ona nir ja tez zmarzluch jestem...i ze ma jakies krostki na ciele..mowie potowki.. ehh .. i ona do mnie dobra musimy isc bo ona nie lubi jak wozek stoi.. masakra.

Ja zawsze sie starm jakos milo nie tyle zwrocic uwage co podsunac jakos rade..nie zawsze sie da...

Pamietam jak bylam w pl latem ..i jkasas babcia na przystnaku mnie zaatakowala ze dzievko bez skarpetek i czapki! Ah
Odpowiadam zawsze ze moje dzieci chlodno chowane.. albo ze tak mi lekarz kazal to sie zamykaja haha.
 
Beatka, słońce, życie ;)

Ja lubię hak mi zwracają uwagę, gdy na prawde robie coś, co stwarZa zagrożenie.
Nie jesteśmy alfa i omega i tyle.
A wobec krzywdy, a szczególnie tej niezamierzonej nie przejdę obojętnie. (Ona na pewno chciała dobrze dla swojego dziecka, jaka mama nie
Chce! Czasami to tylko niewiedza
Albo bezsilność przecież) tej zamierzonej to robie wojnę [emoji12][emoji12] nie pytaj haha
Ale to wynika z własnych przeżyć Beatko. Kiedyś zanim
Wyszłam za mojego byłego
Męża tez nie miałam
Odwagi, mimo iż wiele
Widziałam.
 
Panikara, nie dość Żr pyszny, to ma mnóstwo wit c, zabija robaki, leczy żołądek i jelita, poprawia trawienie, pobudza apetyt i rozpuszcza zlogi!
Nie znam jednego argumenty przeciw.

My tez go pijemy :) albo z ogórków kiszonych (tu wrzucam jeszcze cała główkę czosnku na dwa dni)
 
Natka, twoje ciało samo bedzie umiało przeć. Ty sie nic nie bój :)))))
Natura wie co
Robi i to jest absolutnie piękne!!

Anney moje ciało miało takiego focha że wstrzymywało skurcze parte, dopuki mnie polożna pożadnie nie opierd....ła :p Wiec to dowód na to że jeśli chodzi o ból, można znieś na prawde dużo!!!! Ale je to głupi przypadek jestem :eek:
 
reklama
To ja wam opowiem sytuację z wczoraj. Pojechałam do mojej rodzinnej miejscowości, bo mój brat z bratową biegli półmaraton a ich pociechy 300 metrów a ja miałam ich do startu przygotować. Dzieci przebeigły, zadowolone bo dostały medale, zapocone bo ciepło, ale schłodzili się i siedzielismy przy głownej ulicy na trawniczku i razem z innymi ludzmi kibicowalismy nadbiegającym półmaratomczykom. Droga przez ok 30 minut miala byc zamknieta, i wczesniej juz byly informacje. Oczywiście zdarzyli się i tacy kierowcy którzy się wykłócali. Kobieta około 30 lat, niezle krzyczała, że nie maja gdzie biegać, ze dziecko jej sie w samochodzie gotuje (a stała już ajkies 10 minut na słońcu) jak ludzie dowiedzieli sie ze ona to dziecko w aucie na sloncu trzyma to dopiero sie pieklo rozpetalo. Ale ta kobieta nie rozumiala, ze droga jest zamknieta, ze nie tylko ona stoi. Az w koncu policjant interweniowal i kazal jej wyjac to dziecko z auta i schować się z nim pod drzewem albo w jakims lokalu. Poruszenie bylo ogromne, ale ta kobieta tylko czubek swoejgo nosa widziala i gdyby nie interwecja ludzi to dziecko na prawde mogloby skonac w tym aucie.
 
Do góry