reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Oeesuu nie zwalam na Was po prostu ktoś już wcześniej pisał że u Beaty to już lada chwila. Nikogo nie chciałam straszyć. Sorki. To miało być tak pozytywne [emoji4]
 
reklama
Ja tez sie boje kilku rzeczy, ale to normalne.
Boje sie o dziecko, ale jak kaDa z nas.
Boje sie, ze moje nowotworowe komórki rozrosły sie bardzo.
Boje sie, ze vede miała jesień średniowiecza z hemoroidami i ze znów bedzie mi wypadać wszystko.
 
Zuzzi hahahaha
Tu kilka ma termin ma za 3tygidnie haha
Wiec owszem, lada chwila!

Myślałam tylko, ze ktoś juz zaczął sie sypać konkretnie (patrz jakie piękne objawy love miała [emoji16][emoji16])
 
Ja powiem szczerze czasem już jestem przerażona...
Pewnie dlatego że jestem taka wąska w biodrach a już mi tak brzuch wybilo
.. Dziś bd miała rozmowę na temat porodu nie ukrywam że wolałabym mieć cesarke, źle znoszę stres..
 
Anneyjj to moje dzici twarza do mohego brzucha i porody szybkie hehe.

Dzwonili ze szpitala jutro mam usg... moim zdaniem za szybko bo mialo byc w 36 tc.. bo mala moze sie jeszcze obrocic. Ale niebnarzekam moze zrobia jeszcze raz w 36? Hue hue ;)
Takze jutro o 12 zobacze nasza dziubdziunie ;) ciekawe czy sprawdza wage malej ;) a tu kloc 4:kg haha
 
Aaaa to ja nie wiedziałam. Korzystam tylko z aplikacji na telefon i nie widzę suwaczków.
Mi zostało jeszcze 43 dni. Jakoś tego nie czuję. Wczoraj stwierdziłam że muszę jeszcze dokupić najmniejszych body z krótkim i pajacyków. No i paru drobiazgów jeszcze nie mam.
 
reklama
Ewelinka. Cała batalie mam i g... Daje.
Jakkolwiek drastycznie to brzmi, to najbardziej pomaga mi gęsi smalec i wkładanie
Ich do środka.
Ja mam wielkie hemoroidy i muszę je usunąć (mam generalnie problem z żylakami, w nogach juz dwie operacje usunięcia) wiec leki średnio sobie radzą juz teraz(za duże parcie na miednice)

Poproszę o ten żel przeciwbólowy, o którym love mówiła, żebym mogła je sobie poporodzie(jak bedą totalnie ukrwione i rozwalone) układać i zabieg (rozmawiałam z lekarka o tym juz, tylko
Czekamy i zobaczymy ciśnie stanie po
Porodzie, bo jeśli nie bedzie tragedii to nie ruszam ich, no pojawiają sie przy dużym obciążeniu i parciu, wiec poza
Ciąża pilnując normalnego wypróżniania mam je sporadycznie)
 
Do góry