reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku weźcie dzieci koniecznie ! Marta była ze mną na poprzednim usg i była zachwycona, bo widziała łapki i stópki. Fajne wspomnienia dla dzieciaków że widzą rodzeństwo w brzuszku jeszcze :)
 
reklama
Anney z Alexem napewno bo mam zdjecie jak wychodzi z brzucha glowa w gore :p
Jak wychodził Viki i Emil pewna nie jestem ale zapytam m. Moze spojrzal ? :)

Panikara Alex mowi a to bedzie czarny obraz ? A ja ze tak.. a on zrjecia beda ? Mowie ze tak. To stwierdzil ze obejrzy zdjecia w domu :p on slabo na usg cos widzi haha
Ale nie byl nigdy na takim etapie ciazy wiec moze cos zauwazy i mu sie spodoba ;)
A Viki znowu pyta czy Ala juz z brzucha jutro wyjdzie ? Hahaga
 
A położna wychwycila, ze rodzi sie twarzą do góry?
Naprawdę musisz mieć idealna budowę do porodow, bo to nie dość ze dużo dłuższe, dużo boleśniejsze porody i często dzieci wyglądają strasznie posiniaczone! No i można rodzic twarzyczkowego, jak wszystko powoli i naturalnie idzie, bez indukcji.
Jestem pełna podziwu Akuku.
Ty hardcore jesteś!
 
Haha no dzieci nie przyzwyczajone do obrazu usg, ale moja lekarka właśnie specjalnie dla Marty łapała rzeczy łatwo rozpoznawalne czyli właśnie stópki czy rączki. Jak jestem sama z moim na badaniu to taka dokładna nie jest :)
 
Anney nie wiem czy wychwycila..ale wiem ze zawsze zbeigowisko przychodzi popatrzec na szybko rodzaca :p
Albo pozniej w trakcie obchodu ze powinnam rodzic dzieci itd. Hehe
Az sprawdze z tym zdjeciem bo sama juz nie wierze hehe ;)
Przepraszam Alex mial glowke bokiem tzn caly bokiem sie rodzil albo glowke mial tylko na bok ? Nie wiem.
 
Panikara z tego samego powodu odstawiłam żelazo które przepisał mi lekarz. Zaczęły się hemoroidy a jak odstawiłam to spokój.
 
Ah. Zapomniałam wam
Powiedzieć.
Jak byłam w Polsce ten
Miesiąc Temu, byliśmy 2dni na plazy. Piękna pogoda, ciepło, my na strojach kąpielowych, pełne słońce.
Obok nas było małżeństwo z niemowlakiem i takim dwu latkoem.
Okitlaszeni! Niemowlak non stop na rękach, no płakał. Ojciec go 'kolysal' tak, ze myślałam ze mu glowa odpadnie, bo mały tak płakał.
Naubierany!! W śpiochach, czy jak to sie zwie, długi rękaw, długie spodenki ze stopkami, czapka!!!
Tak mi żal tego dziecka było. Podeszłam do nich i mowię, przepraszam, ale nie dziwie sie ze dziecko wam tak płacze, skoro ono sie gotuje! Wy na strojach, rozbeglizowani, a dziecko poubierane jak jesienią.
Przyjrzeli sie na mnie,myślałam ze mi odpyskuja [emoji102] ale nie! Dziewczyna ściągnęła śpiochy.... A tam body.... I zostawiła małego na samym body z kr.rekawem i w tej cholernej czapce (juz siedziałam cicho, bo to i tak sukces ;) ) a mały przestał płakać.

Rzadko kiedy zwracam innym uwagę, ale byłam przerażona, ze dziecku coś sie stanie. A najwyżej by mnie opierniczyli, ze sie wtrącam [emoji16][emoji12]
A tu niespodzianka. Posłuchali.

Błagam was dziewczyny, nie przegrzewajcoe swoich dzieci. To może doprowadzić do tragedii.
Mniejsza szkoda dla organizmu jest wychłodzenie.

(Widać, ze dziś nie mam pracy prawda? Haha
Leze i sie madruje [emoji12])
 
reklama
właśnie zuza też się zastanawiam nad tym, bo strasznie męczące a teraz i bolesne są te zaparcia :( tyle, że mam sporą anemię a mam mieć cc i właśnie jestem rozdarta. pewnie jeszcze trochę się pomęczę z tym żelazem do porodu. Ja w ogóle łykam teraz tyle tabletek, że babcia męża w wieku 82 lat tyle nie bierze :/ a mówią że ciąża to nie choroba :p
 
Do góry