reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
No ja wytrzymałam do polskiego sylwestra w tv, ale na angielski nie miałam już siły i poszłam spać :) obudziłam sie tylko jak fajerwerki strzelał bo pies zaczął mi się trzasc w łóżku nie myślałam że ona ich się boi bo nigdy się nie bała.
 
My z m o 23:50 haha w łóżku już drzemalismy ;) haha

z dziećmi obejrzeliśmy sobie w łóżku film familijny, zdrowe snacki i śpiochac. Idealny sylwester :-) Dzień dobry sie w nowym roku drogie ciezaroweczki !!
 
Dzien dobry w nowym roku.

Poszlam spac o 0.30 wiec nie za pozno. Ale niestety moja corka spala fatalnie wiec sie nie wyspalam. Licze ze pojde spac z nia na drzemke.
 
U mnie w domu taki syf że myślałam,że się przewrócę. Towarzystwo piło do 4 a teraz śpi. Ja koło 1 się zebrałam. Praca na noc przyzwyczaiła mnie do nie spania. Zaraz się ubieramy z Jochą i jedziemy do koleżanki.

Miłego dnia dziewczyny.
 
A my wczoraj w pełnym składzie do północy czekaliśmy ;) nawet Emis o 21.30 się obudził i chodził sobie ;) tak więc o 0.00 wypilismy szmapana piccolo z dziećmi ;) po czym poszliśmy na dwor oglądać fajerwerki i m też troche popuszczal ;) no i do domku i spac. starszak juz ledwo na oczy widział ;)

Emil cala noc na mnie wisiał z cycem w buzi... chciałam na smoczka podmienić to gdzieś go wyrzucił i nie mogłam znaleźć
 
Cześć Dziewczyny! Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Dużo spokoju, nudy i snu, a od sierpnia siły, siły i jeszcze raz pieniędzy :-)
 
ja dotrwałam do 22.30 i usnęłam, przegapiłam fajerwerki ;)

wszystkiego naj w nowym roku, lekkich ciążowych objawów, miłych porodów i zdrowych dzieciaczków :)

no dobra, porody miłe nie są, ale znośne niech będą :)
 
reklama
Do góry