reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

dariazgr Ja od dwóch różnych lekarzy słyszałam,że lot w pierwszym trymestrze może doprowadzić do poronienia (ale nie musi oczywiście) przez zmiany ciśnienia więc lepiej rezygnować z podróży w tym czasie....no i przy ciąży zagrożonej/wysokiego ryzyka ale to już wiadoma spraw.
 
reklama
Czeeeeeeeeeeeeeeeeść!

Ja też juz oglądam, wybieram, zapisuję i w myślach kupuję. Niestety jestem strasznie wybredna i już wiem, że trudno mi będzie znaleźć coś co w 100% przypadnie mi do gustu. Chyba też nie mogę liczyć na to, że coś po kimś dostanę...
Co do płci... to ja marzę o Chłopcu....:tak: nieustannie śnią mi się Dziewczynki ( bliźniaczki - Apolonia i Antonina). Jak będzie Dziewczynka to będę musiała walczyć z różowym. wrrrr.... jak mi ten kolor działa na nerwy...:zawstydzona/y:
 
Dla mnie to nie ma roznicy powiem szczerze choc bardziej siedzi mi w glowie dziewczynka niz chlopiec ja tez wybredna jestem sama niewiem jaki bym chciala :)
 
Ja chciałam pierwszego chłopca. Dostałam dziewczynkę i teraz nie wyobrażam sobie chłopca :-) w ciąży z córka wcześnie zaczęłam kompletować wyprawke. Wszystko po córce zostawilam więc zostanie dokupienie drugiego lozeczka i podwójnych rzeczy a jak teraz będzie dwóch chłopców to będzie kompletowanie ubranek od nowa. Najgorzej właśnie z wózkiem dla bliźniaków będzie bo jak coś mi się podoba to cena jest zaporowa.
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy w pierwszym trymestrze latalam chyba ze 3 razy w dwie strony. Teraz lecialam na swieta do pl. Lekarz mi mowil ze jesli z ciaza jest wszystko ok to nie ma przeciwskazan. Ja sie wogole nie balam ze cos mi sie moze stac.
Gdyby ciaza byla zagrozona to wtedy napewno bym nie leciala.

Do siego roku kochana. Czeka nas wspanialy rok!
 
Do góry