reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

starajaca :D:D jak ja bym miała stwierdzić plec dziecko poprzez patrzenie na kolor ubranek itd. to cala 3 dzieci bylaby dziewczynkmi :D w każdej ciąży marze o dziewczynce ! w 2 ciąży byam awet pewna ze będzie dziewczynka i jak się urodzil Victorek to zagladalam mu miedzy nogi jak mi pwedzieli ze chlopiec !!! teraz z Emilkiem wiedziałam ze chlopiec choć caly czas się ludzilam do końca ze może jednak pomylka ! ale nie !
Tak wiec teraz się nastawiam na chłopca znowu :) choć nie mowie ze nie mysle jakby to było fajnie mieć coreczke ojj :) nawet nie wiem czy będę na usg pytac czy chlopiec czy dziewczynka...
Ludzie mi wspolczuja ze mam 3 synow ! i wszyscy mi zycza corki...mi jest obojętnie , ale jest taka iskra jak mysle o tych sukienusiach które mam w domu i leza w kartonie i będę musiala oddac komus zapewne :D
 
reklama
No moje pierwsze dzieciatko wiec nie ma duzej roznicy oby tylko sie urodzilo szczesliwie :) a ja tez tez mam schizy wozki lozeczka ale boje sie zeby za bardzo pozniej nie rozpaczac w razie tragedii ale mysle sobie MUSI BYC DPBRZE PRAWDA MAMUSKI ??
 
anney piękny wozek ale tez drogi :)
Mi się wlasnie phil&teds nie podobal, bo siedzenia polozyc nie można było.. a ten już miałam i to ze mogę fotelik mieć na dole jest super, bo brzuszkowy będzie w foteliku przez dlugi czas i to pewnie spal w większości :)

Ja jeszcze myslalam o bugaboo donkey ale tu ponad 1000 f ...te wszystkie akcesoria itd.

ciesze się ze mam to za sobą i już nie musze myslec o wozku :)
ogolnie jest lekki, latwo się pchalo go itd. :)

przyjdzie pewnie w poniedzualek- wtorek :D:D juppi :D
 
starajaca musi być i będzie dobrze !!!

Ja się teraz smieje ale zanim zaszłam w pierwsza ciaze i się staraliśmy to już miałam w domu cala wyrawke prawie hahahah :D która później kilka razy zmieniałam przed porodem :D:D:D hahahahahaha :D:D
Ale ja tanio używane kupowałam :D hehe
 
anney piękny wozek ale tez drogi :)
Mi się wlasnie phil&teds nie podobal, bo siedzenia polozyc nie można było.. a ten już miałam i to ze mogę fotelik mieć na dole jest super, bo brzuszkowy będzie w foteliku przez dlugi czas i to pewnie spal w większości :)

Ja jeszcze myslalam o bugaboo donkey ale tu ponad 1000 f ...te wszystkie akcesoria itd.

ciesze się ze mam to za sobą i już nie musze myslec o wozku :)
ogolnie jest lekki, latwo się pchalo go itd. :)

przyjdzie pewnie w poniedzualek- wtorek :D:D juppi :D
koniecznie zrob zdjecia!!!


co do plci, to ja za kazdym razem myslalam,ze mam dziewcyznke ;)
i w drugiej ciazy w 14tygodniu lekarz pyta, chce pani znac plec, mowie ze oczywiscie! on: a co pani obstawia?
mowie, dziewcyznka. on: no jak na dziewczynke ma za duzego pisiolka ;)

i tyle zz moich dziewczynek wyszlo haha, moze tym razem. imiona wybrane ;)
 
No moje pierwsze dzieciatko wiec nie ma duzej roznicy oby tylko sie urodzilo szczesliwie :) a ja tez tez mam schizy wozki lozeczka ale boje sie zeby za bardzo pozniej nie rozpaczac w razie tragedii ale mysle sobie MUSI BYC DPBRZE PRAWDA MAMUSKI ??
bardzo wierze,ze wszystkie w komplecie dotrzemy do 40tyg. bardzo.
 
uda się nam dziewczyny - uda !!!

Anney mi lekarz się pytal co obstawiam to tez ze dziewczynka,a on ze nie jest pewny ale chyba chłopak ( ja sobie to odebrałam tak ze pewnie chciał mnie nastawić na chłopca ! i itak wszystkim mowilam ze chya dziewczynka hahahaha :D)
Teraz z Emilkiem bylam u lekarza w pl i tak szukal tej plci i szukal i szukal, az ja mowie to chyba dziewczynka jak siusiora nie widać ! a on no chyba.... i nagle o jest ! jest siusiak !! chłopak będzie!!! dostałam ataku smiechu i smialam się przez nastepna godzine! lekarz na mnie jak na glupia patrzyl :D haha
później tu w uk na usg nie widziałam siusiaka i do końca ciąży marzyłam ze może się urwal :D hahahah

Dla tego mi usg nic kompletnie nie da ! no nic :D:D
bo nawet jak mi powiedze ze na 100 % chlopeic to ja będę sobie wmawiać ze chcą mnie nastawić zebym później się nie rozczarowala :D

A moja kolezanka miała tak ze na usg był chłopak a na ostatnim usg jednak ze dziewczynka :D

a jaeszcze jedna znajoma miała na usg ze chłopak na 100 % w dniu porodu i ten sam lekar porod odbiera i sam był zdziwiony, pwiedzial ze się nachlać musi i ja przepraszal za pomylke ! o ona panie doktorze za taka pomylke to ja panu flache kupie (syna już miała ) hehe :D:D
 
reklama
Do góry