reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
5 lipca moja ostatnia nocka :) czyli o 6 lipca o 7.45 będę mogła xachlysnac się świeżym powietrzem (7 tygodni urlopu, od 25 sierpnia macierzyński -przypuszczalnie 9 miesięcy i powrót do pracy. Tylko będę szukać czegoś bliżej domu)
 
A ja sie denerwuje tą tarczycą;/ mam nadzieję, że nie zaszkodzi dla mojej małej...;/ Jutro idę znów do gina na NFZ bo znów miałam podwyższone ciśnienie i położna kazała iść się skonsultować. A mnie już to denerwuje, bo im bardziej chce zeby wyszlo jakcisnienie najlepeij tym gorsze;/
 
Witam wszystkich jestem tutaj nowa (dzisiejsza) również spodziewam się maleństwa na sierpień a dokładniej 29 sierpnia. To będzie moje drugie dzieciątko, starsza córka ma już 4 latka :) Jesteśmy z Torunia (może jest ktoś z okolic :)) Można się dołączyć?
 
Borysiatko, nie denerwuj sie!
W ciąży tez sa inne normy! Mi z kolei tarczyca zaczęła normalnie funkcjonowania bądź ru człowieku mądry.
Od tej tarczycy możesz mieć spadki nastrojów, spokojnie czekaj na lekarza ale ba pewno twoje maleństwo jestbezpieczne. Niedoczynnosc jest niebezpieczna na pocAtku ciąży jeśli sie wogole w nią zajdzie (cieżko przy nieleczonej niedoczynnosci i większość kobiet roni) ale nie w 3trymestrse! Spokojnie kochana.
 
reklama
Świeżo co skończone 25 :) Przy poprzedniej ciąży też byłam aktywna na tym forum ale przez te 4 lata zapomniałam i hasła i loginu, więc zaczynam od nowa :) Tym razem będzie chłopiec- Tymon, imię wybrane przez moją córcię.
Od miesiąca mam już wolne i wypoczywam i właśnie zaczynam kompletować wyprawkę :)
 
Do góry