reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej kobitki!!!

Jakos trudno mi ostatnio byc na biezaco, ale z tego co zdarzylam sie zorientowac poki co nic niepokojacego sie nie dzieje, a z wyjatkiem Oli wszystkie nadal w dwupaku :-)

Syndrom wicia gniazda chyba wszystkim sie udziela.

Amawell, czy juz w domciu?

Widzialam tez piekna niespodzianke Zuzzi, zazdraszczam, u mnie czysto ale opony rzadza. Niedlugo otworze chyba sklep :-)

Ja moge spac ostatnio. Jestem b aktywna w ciagu dnia, praca, remont, teraz ogarniam wszystko w domu. A maly tak sie wypycha, chociaz nie tak czesto jak wczesniej.

Lidia, ja wlasnie przeprowadzilam sie z tymczasowego domku na bemowie na nasza wole :-)

Borysiatko, endo na pewno ci zaleci co trzeba, w kazdym trymestrze sa inne normy o ile dobrze pamietam. Bedzie dobrze!!!

Milego popoludnia!
 
Ja przeprowadziłam się z Dolnego Mokotowa na Górny (Wyględów). Do szpitala na Madalińskiego rowerem 2,6 km, samochodem pewnie naokoło, więc trochę dalej.
 
Jinx, do porodu tez rowerem pojedziesz? :-)

Ja po tych 3 dniach ogarniania i przeprowadzki wiem, ze sporo mam zaleglosci z moim cialem, wczoraj kolano a dzis lydka sie odezwaly :-)

Na zgage dziewczyny migdaly albo tabletki, nie ma sie co meczyc. Ja od 1 trym mam w domu zapasy, i powiem, ze tym razem wyjatkowo slabsze mam, bo w poprzednich ciazach to is 6/7 mca po kilka dziennie, po nocy budzilam sie za zgaga, po wodzie zgaga, okropne!!! Teraz tylko po pieczywie, ale musze na tej diecie, wiec co zrobic.

Cina, ja bede w samej wodzie myc. Anney chyba tez, kilka tyg temu sie przewinal ten temat na wyprawkowym o ile sie nie myle.
Sprawdzalam ten olej z pestek malin, mozna w sieci za rozsadna cene znalezc. Czytalam tez, zeby uwazac z ta ochrona przed sloncem, bo to nie tylko od filtrow zalezy. Podpytam w weekend kolezanke z branzy kosmetycznej jak oni to robia, to moze czyms sie podziele
 
alez mam nerwa dzisiaj!

nic nie przyszlo z ikei... a wszystko z pokoju chlopcow wyniesione... lozko pietrowe sprzedane, szafy wyniesione! aa...
w salonie graciarnia... wszystkie ciuchy abawki ;/;/;/
dzwonie do ikei...
państwa zamówienie zostało anulowane! Co??? żeby to obgadać musza państwo przyjechać do ikei !!! do Edynburga!!! 3 godziny jazdy w jedna strone!
masakra jakas.

najsmieszniejsze jest to ze jedna rzecz była wysylana z ikei osobno bo nie mieli w magazynie i tej akurat nie anulowali...
ale to wszystko było jedno order ehhh :(

tak wiec poprosiłam kolezanke by odebrala starszaków ze szkoły po południu a my jedziemy do ikei rano jak zawieziemi ich do szkoły... ciekawe jak się będą tlumaczyc :(

ale jestem już wykonczona tym dniem dzisiejszym.. do tego wszystkiego emil caly dzień jeczal.. masakra jakas.

plus wyjazdu do ikei taki ze domowie to co chciałam domowic i w związku z tym ze jedziemy bez starszaków to uda nam się przywieść niektóre rzeczy..
 
Akuku współczuję i.jeszcze mmusicie tam jechać...

Nasze dziś przyszły, ale złożymy po urlopie
 

Załączniki

  • 1435087299226.jpg
    1435087299226.jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 50
Akuku też bym się wkurzyła na twoim miejscu, ale że nie wysłali wcEsniej żadnej informacji mailem lub telefonicznie.

Byłam dziś na zajeciach i jak położna zaczęła mówić o pielęgnacji dziecka to mnie ta moja córeczka zaczęła kopać po brzuchu, jak by chciała powiedzieć słuchaj mamusiu, ucz się ;) wiedziała kiedy zacząć się ruszać.

A teraz pora do spania, bo dziś padam ze zmęczenia.
 
reklama
Borysiatko pewno dostaniesz leki na tarczyce. Moje ft4 od poczatku bylo lekko ponad norme ale moj ginekolog-endokrynolog powiedzial ze lepiej jak jest w gornej granicy normy niz nizsze ale lekarz wszystko Ci powie. Widze ze hemoglobine glikolowa tez masz zrobione to hba1c robi sie u cukrzykow ja mam 5,6 % a i jak tsh mialam 2,9 ostatnio to zwiekszyla mi dawke leku na tarczyce moja ginka.
 
Do góry