reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

To cała IKEA! Jak zamawiałam u nich montaż kuchni to termin mieli najbliższy za 15 dni. Ok. Poczekałam. Sądnego dnia nikt nie przyjechał, po telefonie do nich uznali,że nie mają takiego zamówienia. OK. Znalazł się za 2 dni nowy!. Znów nikt się nie pojawił, zadzwoniłam i okazało się,że pracownicy nie mieli do mnie kontaktu i nie mogli do mnie zadzwonić... Ale co to mnie kuźwa obchodzi, przexcież adres mieli!! Ponowny termin za kolejne 2 dni. Przyjechali, ale byli wysoce niezadowoleni, bo ktoś im powiedział,że robota na godzinę, a przecxież całą kuchnie miałam do zmontowania. Już pominę fakt ,że było to 23 grudnia. Chłopakom się spieszyło i tam zamontowali mi piekarnik,że się po kilku dniach spalił....
 
reklama
lilija ehh :( mam nadzieje ze jak etraz ustale to przywiozą co trzeba.. a ile się da weźmiemy sami..ciekawe co jak wtedy anulują zamówienie ? to zo w domu jest moje ?
bo miałam opcje zabrać te rzeczy do domu od razu..ale spieszyliśmy się do oceanarium z dziecmi... pozatym płacimy za przesylke to po co wozic i dzwigac samemu eh.
 
:no:Oj akuku. Jak mogą anulować bez powiadomienia i powodu?????
dziady.



Ja mam mam dzis dużo skurczow.
Busy dzień i wojenka z ex.
asrenaliny poziom wysoki. Wrrrrrrrrrrrrrrr
 
Akuku, rozumiem, ze zaplaciliscie za zakupy i dostawe? To co, anulowali bez zwrotu kasy???

Generalnie wspolczuje, bo niekompetencja na kazdym kroku... Zalamac sie mozna. Ciekawe czy zwroca koszt podrozy. Mozna by im zasugerowac
 
Ja tez dzis bylam w biurze po kilkudniowym home office i od razu adrenalina podskoczyla. Ale nic to, nerwy nie rozwiaza problemow, trzeba sposobem. A nie daj boze ktos do mnie z infolinii zadzwoni w taki dzien, az sama im wspolczuje :-)
 
No wlasnie dziwne ze anulowali i nie powiadomili.. Chamstwo sie szerzy..

Dziewczyny wam tez tak dziąsła krwawią przy szczotkowaniu? Mi od kilku dni tak ze oj.. Raz na gorze raz któreś z dołu :/

Lucalew ja tez ostatnie a1c miałam 5.6 :)
 
reklama
Do góry