reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny :-)
Ale ten czas leci już końcówka czerwca jeszcze tylko lipiec sierpień i maleństwa będą z nami :-D
Jak się czujecie???
Ja póki co mam się dobrze zabieram się za ogarniecie pokoju a tyle tego do zrobienia.
Hej Suwina :-)
 
Borysiątko nie martw się, tak jak Ci pisałam nie masz tej normy zbyt zaburzonej więc z tarczycą powinno być ok!

Suwina witaj :) Nasz synek też miał być Tymon, ale mężowi nie spasowało więc weszliśmy na wersję zbliżoną Szymon :)
 
Borysiątko! Ja zawsze u lekarza mam wyższe ciśnienie, a w domu ok. i moja pani dr stwierdziła, że to syndrom białego fartucha i nie bierze pomiarów w gabinecie pod uwagę.

Sann oj leci ten czas leci masakrycznie szybko!! Nie wiem kto to wymyślił, że w ciąży się czas dłuży?!

Hej Suwina! Ja jestem z Torunia.

Mnie ostatnio wszystko doprowadza do płaczu albo mega złości, ehh to chyba te hormony.
A w ogóle to co to za pogoda w czerwcu?! Nie żebym tęskniła za upałami, ale mogłoby troszkę słonka się pokazać, zwłaszcza, że się chciałam zabrać za resztę prania małej.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Suwina.
U nas od wczoraj ładna pogoda, na szczęście bez upałów ;)
Ja się zabieram za pranie dla małej na początku lipca, czyli już nie długo ;) na szczęście moja mama zaoferowała pomoc w prasowaniu, bo trochę tego będzie, ciuszki, poszewki, koce, pieluchy.. Mam nadzieję że się w 3praniach zmieszczę ;)
 
Witaj, Suwina.

Lunera, na razie na szkołę rodzenia jeżdżę rowerem. Zakładam, że raczej na poród samochodem, ale widziałam reportaż duńskiej pary, która pojechała rowerami - oni mieli trochę bliżej (ok. 1 km). Jeszcze nie wiem, jak to jest i jak bardzo boli, więc pewnie skończy się samochodem. Tylko od nas z Wyględowa w godzinach popołudniowych ciężko wyjechać, bo z Mordoru wszyscy przez naszą okolicę wracają z pracy. Gdyby była konieczność jazdy między 16 a 19, to trochę się boję stresu w korku w samochodzie.
 
Mi też krwawią dziąsła , w pierwszej ciąży też tak miałam. Ostatnio jak byłam u dentysty to powiedziała, że moje dziąsła przez ciąże są w nieciekawym stanie i muszę zacząć o nie mocniej zadbać , specjalna pasta , płyn do płukania i masować.
Ja jeszcze nie mam nic przygotowane , ale jeszcze mam 2 miesiące do terminu, także w lipcu mam nadzieję się ogarnę:-) Nie mogę się już doczekać. Boję się tylko jeśli będę rodzić sn , żeby mnie nie złapało w nocy, bo nie będę miała z kim córci zostawić i niestety będę musiała sama do szpitala cisnąć bez męża:no:
 
Borysiatko kciuki za wizyte. A bierzesz jakies leki na to cisnienie?

Witaj Suwina :-)

Zuza spokojnego lotu.

Bunia mi jakis czas temu dziasla krwawily ale juz dlugo przestaly i lekarz zawsze sie mnie pyta czy nadal krwawia czy nie ale mysle ze pyta tez ze wzgledu na moja krzepliwosc. Z tego co lekarz mowil i czytalam to krwawienia z dziasel czy nosa sa normalne bo mamy wiecej krwi i obrzekniete to wszystko.

Pupui no to jeszcze troche kochana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Panikara - u nas w rodzinie zamiast Tymek mówią Szymek ale się nie damy, będzie Tymek i koniec :)
Ruda-85 - podwójnie miło :)

Ja się czuję dobrze chociaż ciężko mi z tym brzuchem wysiedzieć w jednej pozycji, no i budzę się jakaś połamana :p.
Odnośnie kąciku dla maleństwa, standardowo chcę przez najbliższy czas mieć Tymka u siebie w sypialni i chciałam mu przemalować łóżeczko na biało, sądzicie, że to dobry pomysł czy są jakieś przeciwwskazania jeśli chodzi o malowanie farbami w ciąży. Mam drewniane łóżeczko (po starszej córci) ale kolor już mi się nie podoba , a mąż mnie nie wspiera bo uważa, że jak pomaluję łóżeczko na biało to straci urok :p:p więc muszę sobie poradzić sama :)
 
Do góry