reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

A to moje dzieło na dzień taty dla mojego męża [emoji4]
ImageUploadedByForum BabyBoom1435061517.272202.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435061517.272202.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435061517.272202.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 48
reklama
No sny szalone macie u mnie tez co któryś dzien sie trafi jakis masakryczny sen, i gadam przez sen to sie budze haha :D ale ostatnio budze sie 1-2 na siku i śpię całkiem dobrze, czasami o 5 wstaje i nie mogę spać ale rzadko poki co..

Moja pipcia tez lekko spuchnięta bo moj mówi ze jakas większa sie zrobiła i faktycznie przy ujściu spuchła i sie to utrzymuje cały czas.. A co to oznacza?

U nas wczoraj było tak gorąco ze z domu sie ruszyłam na godzinę i juz oddychać nid mogłam.. W ndz lżej trochę było jak byliśmy na pikniku ale wczoraj to tragedia.. Dzis mam wizytę :) ale bez usg tylko zwykła.. Usg za tydzień [emoji7] mały wydaje mi sie cały czas w odpowiednik pozycji a kopie czasami tak masakrycznie mocno ze o ja cie w zachwycie jestem.. A jak rozprostuje nogi to mnie prostuje bo zebra mnie wtedy bolą i taka kula wystaje :)
 
Aaa i jeszcze jedno.. Moj spryciarz kopie i szaleje ale jak rękę do brzucha przyłożę to od razu przestaje :D a jak wezmę i poczekam chwile to znowu kopie Eh.. ;)
 
No właśnie jeszcze nie. W piątek jadę do endokrynologa.
Dziewczyny rzućcie okiem na te wyniki, bo nie wiem czy sie martwić....
Kurcze wkleiłam zdj ale nic nie widac;/
HbA1c (DCCT/NGSP)5.5

eAG107mg/dl
HbA1c (IFCC)37mmol/mol
HbF0.3%


TSH2.724mIU/l



FT410.39pmol/l
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 44
Nie dowidzę Twojego wyniku, nie powiększa mi się. Zazwyczaj obniżony poziom ft4 świadczy o niedoczynności tarczycy, prawdopodobnie endokrynolog przepisze Ci tabletki na wyregulowanie poziomu. Ja chorowałam na tarczycę przed ciążą więc od razu byłam pod opieką endo i jestem monitorowana na bieżąco, nie wiem jak to wygląda w przypadku gdy wychodzą nieprawidłowości w 3 trymestrze.
 
reklama
Do góry