reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Akuku, to miłego sprzątania tylko uważaj na siebie, żebyś nie przesadziła! :-):-):-)

Zuzzi śliczny balkon, ja też rozmyślałam nad taką trawką, ale mieszkam na parterze i niestety nie mogę zabudować, a deszcz może napadać nam na wykładzinę. :no:

Lidia Doskonale Ciebie rozumiem, ja też bym mogła spać całymi dniami i nocami. Tylko najgorsze w nocy jest wstawanie siusiu, bo mały tak mi uciska pęcherz, że wstaje kilkadziesiąt razy.

Olka, podjęłaś słuszną decyzję, nie zapominaj, że oprócz dziewczynek masz też Tolcie, która potrzebuje mamusi, a małe są pod dobrą opieką. Zobaczysz szybko zleci i będziecie wszyscy razem w domku :)

Blerka, a próbowałaś jeść migdały? Albo jakieś tabletki na zgagę?

Ja dzisiaj wstałam o 8, bo m ma teraz na drugą zmianę, więc nie dane mi jest pospać. Już wzięłam się za sprzątanie, muszę jeszcze poukładać rzeczy, dokończyć prasowanie dla małego i przygotować troszkę pokój, bo w weekend będziemy malować pokój, a w niedzielę może pojedziemy po wózek, ale to jeszcze zobaczymy. Widzę, że jest pare dziewczyn z Warszawy, a z jakiej dzielnicy jesteście? My z Natankiem zaczęliśmy dzisiaj 34 tydzień :)
 
Beata tak wlasnie sie kotluje jak ja ide spac.. i jak sie przebudze to mala odrazu szaleje. Ale wczoraj sie wyspalam wiec nie ma tragedii

Ola male juz maja dwa tygodnie ? O jacie ! Ja sie pytam kiedy ten czas minal ?

Ja rowniez cipcie spuchnieta mam ! Masakra taki balon haha.

Lidia hehe wlasnie odpoczywam bo sie naschylalam za lego w pokoju chlopcow ! Ah ile oni tego maja.
 
Lidia my też mieszkamy na parterze. Tak jak pisałam wcześniej najważniejsze żeby balkon był dobrze wypoziomowany i deszcz spływał.
Ja jestem z Tarchomina.
 
Olka - wielka jesteś! ja najdłużej w szpitalu z dzieckiem siedziałam tydzień i już cieżko było... a Ty teraz jszcze musisz się dzielić między dom a szpital. Dużo sił dla Was! i niech księżniczki szybko szpital opuszczają!
 
A mi położne powiedziały, że nie ma przymusu żeby mieć paznokcie naturalne, bo sprzęt juz jest taki, że wyłapie jakby coś się działo. Ale ja jednak do porodu wolę zdjąc, tak na wszelką wszelkość:)
Miałam dziś straszny sen;/ Że był chyba stan wojenny, jakaś wojna czy coś. Uciekałam naszą cytryną, później pieszo. Byłam pod blokiem moich rodziców, spotkałam ich sąsiadkę i w rozmowie z nią wyszło, że mój M zginął... Ale nie płakałam, było mi przykro, ale powiedziałam tej sąsiadce, że najważneijsze, że M zostawił po sobie Lilę. Jak się obudziłam to się popłakałam i cały dzień do mojego M jak szalona się tulę.
 
reklama
Do góry