reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witam ;)

Alex dzis pojechal na wycieczke szkolna ;)

Viki normalne zajecia.

Ja pije kawke i zaraz zabieram sie za sprzatanie i wynoszenie graciarni z sypialni chlopcow. Bo dzis ma wszystko przyjsc i m bedzie skladal szady itd i rozstawial im lozka. Mam nadzieje ze przyjda wczesnie a nie jako ostatnie o 19.

Nocka do bani ale ze wzgledu na emilka.. jakis ma etap przytulasow nocnych.

Mala sie kotlowala w nocy i zastanawiam soe co ja czulam na samym dole w cipce ? Jezelo to raczki to glowka musi byc w kanale a jak nozki..to nozki. Ja jiz niw ogarniam jej hehe ;)

Milego dnia zmykam do pracy choc sil dzis nie mam.
Ale nikt nie mowil ze bedzie latwo ;)

Pupui marzenia sie spelniaja ;) ja chcialam corcie ! Co prawda musialam dluzej poczekac..ale sie udalo ;)
 
reklama
Oj wy tu budzicie sie do życia jak te piękne feniksy odrodzone z popiołu a ja kurczemusze sie wyciszyć i sprobować pospać troche...
Teraz to jakis nieporozumienie z tym spaniem w dzien, wczesniej nie mialam problemu.... ach.

Miłego dnia, i uważajcie na siebie!!!
 
Pupui ja spac nie moge aniw dzien ani w nocy wiec Cie rozumiem. Ale sprobuj chociaz troche. Mam nadzieje ze chociaz cisze masz.
 
Haha anney :D ja akurat z tych co do łazienki nie latają często. Ale przez to ciśnienie teraz to siedzę w pracy z takim bólem głowy, aż się trzęsie mi wszystko
 
U mnie tez zgaga na tapecie myslalam że dzisiaj umrę. .
Bylam dzisiaj na wizycie i doktor powiedział że dojrzewam :-D co kolwiek mialo to znaczyc:-D gbs ujemny, jeszcze ostatnie badania moczu i mirfologii mnie czekaja. Kolejna wizyta za dwa tygodnie i ktg juz bede miala:-D juz nie mogę się doczekać:-)

Pupui jeszcze trochę i wypoczniesz♥

Ola ja juz ci napisalam na fb co mysle o twoich cukierkach:-)

Zuzzi balkon cudo! To prawdziwa trawa?:-)

Lili widzisz ty trzy dni a ja swojego juz trzy tygodnie nie widzę:-:)-(

Anney ja tez mam spochnieta:-\ wczoraj się golilam i mowie boze co za balon ja tam mam..

Akuku tobie tez mala się najbardziej kotluje gdy ty chcesz spać? Ja nie moge zasnąć gdy takie harce mam w brzuszku
 
Beata nie, to taka plastikowa a'la wykładzina. Podobno się sprawdza. Tak czy inaczej nie sądziłam że takie coś będzie fajnie wyglądać na balkonie [emoji4]
 
Cześć. Wy spać nie możecie, a ja od paru dni od kąd słabsze i rzadsze są ruchy małej to w nocy śpię jak zabita przez 8-9h, nawet do toalety się nie budzę i jeszcze w dzień potrafię przespać po obiedzie z 2h. Tylko nie wiem czy cieszyć się tym że mi daje spać czy płakać że mało się rusza.

Dziś idę na zajęcia do szkoły rodzenia to się zapytam położnej czy to normalne na tym etapie ciąży.
 
Ja dziś miałam pierwszą od dawna przespaną noc. Mnie w sumie nie budzą harce małego, ale przewracanie z boku na bok, albo co gorsza jakaś myśl mi się wkręci i myślę pół nocy jak wariatka :(
 
reklama
Hej dziewczyny,
Ola dzielna jesteś i Twoje dziewczyny (wszytskie 3) też.
pupui tylko się cieszyć, że Twoje marzenia się spełniły

Ja wczoraj z M pojechaliśmy oglądać porodówkę. Wrażenie bardzo dobre, położne wydawały się miłe. Dla małej tylko pampersy i chusteczki mam mieć, ewentualnie jeśli chcę to ubranka. Znieczule nie dają gdy pojawi się 3 cm rozwarcia i skurcze są regularne nasilające się, dla każdej kobiety która chce bezpłatnie. No i położna z M prawie mnie już namówili żeby M był przez cały poród ze mną. Ja się trochę obawiam, ale musimy to jeszcze przedystkutować Co prawda pielęgniarka mówiła, że facet jak już konkretna akcja się zaczyna jest proszony o usunięcie się na bok, gdzie w sumie nic nie widzi, dopiero jak już kładą dziecko na brzuchu matki no i może pępowine odciąć. Musimy to jeszcze przedyskutować. Sale poporodowe są 2 osobowe, odwiedziny od 8 do 18, przy każdej sali łazienka, na raz max 2 osoby mogą odiwedzać mamę z dzieckiem. Jak z maleństwem dzieje się coś niedobrego to helikopterem transportują do Suwałk. Ale ja nie biorę takiej opcji pod uwagę. :)
Miłego dnia:) Jadę zdjąc hybrydy i może coś nowego jeszcze ostatni raz przed porodem nałożę...


Ja też tylko hybrydy ostatnim czasem, a czy to prawda ze do porodu trzeba miec paznokcie naturalne i nawet nie pomalowane?
 
Do góry