reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku u mnie najgorzej jak siku robię to w kroczu czuję te prawie 2 kg. Taki dziwny nacisk.
Nie martw się. Mała jeszcze ma czas żeby się obrócić.
 
reklama
Zuzzi - ja chyba bede na targach w niedziele. o ile w ogole bede bo m. musi oddac inzynierke do obrony i musi ja skonczyc w ten weekend. Probowalam Ci odpisac na priv ale ta technologia mnie przerasta :p
 
Ah jaram się! Pierwsze płytki na ścianie w łazience już są :D w następny piątek ma być koniec :D potem podłogi i można się wprowadzać :) co prawda kuchnia będzie w połowie lipca, ale na obiadki można do mamuś jeździć a lodówkę do kontaktu zawsze można podłączyć:)

Werci, gratuluję małej modelki:)
 
Amawell wciąz trzymam za was kciuki!! :)

Borysiątko i za Ciebie też, oby to ciśnienie sie unormowało i dało wam jeszcze conajmniej miesiąc:*

Akuku to ale masz wiercipięte! Chłopaki jednak są grzeczniejsi :p, mój główką do dołu się utrzymuje i oby tak zostało.

Kasietta ekscytacja sięga zenitu cooo? :D . My się wprowadzalismy jak było tylko WC zrobione i jeden pokój. Nie mieliśmy ani kuchni, ani łazienki, ani salonu. Jedynie lodówka podłączona do gniazdka. Wprowadziliśmy się 1 grudnia a w święta dowiedzialam się,że jestem w ciąży. Z higieną nie było wygodnie, bo myłam się w misce, a majstry dochodzili do nas z doskoku po innej robocie , więc ostatecznie mieliśmy koniec łazienki w lutym. Ale daliśmy radę, a co na swoim to na swoim :)))

Jak sie w ogole czujecie?

Ja dziś zrobiłam eklerki, wygladem odbiegają od tych sklepowych , bo wszystko ręcznie zrobiłam, ale są pyszne :))
 
Wracając do pozycji dziecka. Mój Mały leży w poprzek a, że jest ruchliwy a raczej rozciagliwy to boczki skaczą mi na boki non stop :)
 
Anney no wlasnie nie patrzyłam jeszcze na kalendarz bo tak jak mówiłam nie znam sie na tym wogole. Nie rozumiem co jak, z czym do czego i po co tak jak wy co juz macie wiedzę na ten temat z doświadczenia :)
Wogole z tymi szczepieniami to chyba nigdzie idealnie nie jest i w kazdym kraju cos nie tak..
Ale faktycznie zeby szvzepic juz tak prawie zaraz po urodzeniu to nie przesada? Jeszcze dziecko biedne dopiero co pieluszkę na oczy zobaczyło i juz kłują .. Eh..

Borysiatko oj z tym ciśnieniem... Jakby mii przyczynę to chociaż wiadomo by było z czego to sie bierze a tak to tylko mierzyć i obserwować :/

Werci a jednak zadzwonili super !!! :D
 
Ama, trzymamy kciuki!!!

Borysiatko, tylko sie nie denerwuj. Kolezance tez skakalo nie wiedziec czemu, a maluch zdrowy sie urodzil i nic mu nie bylo.

Akuku, ja ostatnio zapytalam o te czkawki, bo czulam ze na samej gorze sa a maly glowa w dol ciagle lezy. To mi lekarz powiedzial, ze czkawka to ruch od przepony, wiec wcale nie glowa jest tam, gdzie go czuje... No i jeszcze, ze maluch moze sie teraz przekrecac, wiec gwarancji nie ma.

Kasietta, ja tez sie jaram!!! Dzis pol dnia sprzatalam po glowej czesci remontu i zdecydowalam, ze nie bedziemy czekam jeszcze tygodnia, tylko w ten weekend die przeniesiemy!!! Sofa jutro przyjedzie, czesc mebli next week, a w pt mam nadzieje, ze zamontuja blat i plyte. Kilka dni jakos przezyjemy z samym piekarnikiem.

Tylko dziura w podlodze jeszcze nie gotowa. Ktos moze namiary na dobrego parkieciarza w Wawie ma? Bo z obecnego rezygnujemy chyba juz w ogole. Dzis znowu nie przyszedl tylko twierdzi, ze umawial sie na jutro...
 
reklama
Witam sie.
Zabiegana dzisiaj bylam.
Rano bylam obejrzec szpital w ktorym bede rodzic i jestem zadowolona[emoji3]
Polozna powiedziala ze daja praktycznie wszystko na pobyt w szpitalu. Wiec oprocz cichow dla mlodego, dla mnie na wyjscie i moich kosmetykow nie musze nic brac jak nie chce. Koszule do porodu daja wiec nie bede brudzila swojej[emoji3]
Sale porodowe bardzo dobrze zaopatrzone, maja pilki, jakies specjalne krzeselka itp. Jest tez sala z wanna.
Tak wiec warunki super [emoji3]
Dostalam od razu papiery dotyczace znieczulenia epiduralem i plan porodu, gdzie moge wpisac moje zyczenia dotyczace tego jak chcialabym aby porod przebiegal.
Ogolnie jestem zadowolona z wyboru.
 
Do góry