reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
W mordę, kto wymyślił przyzwyczajanie organizmu do wstawania w nocy? Od 2h nie śpię i już się w sumie nie opłaca, bo i tak niedługo muszę wstawać :/ Solidaryzuje się z mężem, który właśnie pracę powinien zacząć...
 
Ja przeważnie tak wcześnie wstaję. O 7 przyjeżdżają pracownicy, uruchamiają maszyny i to mnie budzi. No i M też najczęściej o 7 juz z domu wychodzi.
Wczoraj do późna byłam w szkole, ale myślę że 5 z egzaminu z geodezji będzie:) Co dwie głowy to nie jedna :-D Jak wróciłam w sypialni czekało juz skręcone łóżeczko dla małej. Ładne. Takie bardzo proste, klasyczne, białe z szufladą. Dziś na 17 znów na uczelnie, oddać projekt i rozliczyć się z praktyk.
 
Oj to budzenie sie nad ranem brrr ! Mi sie ostatnio kładzenie spać przestawiło cos.. Jak wcześniej 10 ja juz musiałam leżeć bo mi sie oczy zamykały to teraz sie kładę koło północy i ledwo usypiam.. A wczoraj nad ranem jak sie o 5 obudziłam i przeleżałam z godzinę to potem spałam do prawie południa (!!!) .. Normalnie siebie nie poznaje z tym spaniem.. Wiec łącze sie z wami w bólu :p
 
reklama
Borysiatko kciuki za 5.

Zuzagk w wodzie chyba jednak nie.

Lunera tutaj gdzie mieszkamy jestesmy sami. Cala rodzina mojego enka mieszka w zaragozie a my wyprowadzilismy sie 900 km[emoji3] wiec w szpitalu bedziemy sami. Co jest dla mnie bardzo komfortowa systuacja. Do tego sala jest jednoosobowa wiec unikne odwiedzin rodziny mamusi obok [emoji3] wlasnie z tego wzgledu wybralam szpital prywatny a nie panstwowy.
 
Do góry