reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Borysiatko - ale masz klocki z tym ciśnieniem :/

Ala się dostała jednak do tej agencji i wieczorem mamy sesje zdjęciowa, ja się nie umiem dodzwonić do męża, a miał dzisiaj wycinane to znamie. Został sam z dzieckiem i juz mam czarne myśli.
 
Nie mam białka w moczu, miałam tydzien temu robione badania. I teraz przed wizyta u swojego prowadzącego też mam zrobić. Jak czytałam o tym stanie przedrzucawkowym no to nie pasuje mi tylko własnie to, że nie ma białka w moczu i że ciśnienie nie jest jakos bardzo wysokie, i nie utzrymuje sie cały czas tylko tak skacze czasami. bywa, że i przez 5 dni mam dobre a później bach;/ i nie mam jakis problemów, nerwów czy coś...;/
 
Hmmmm.... Męczysz sie biedaku.
Nie wiem co doradzić.
Mi pobierali krew na enzymy jakieś rzucawkiwe, ale nie doczytałam o co chodziło mówiąc szczerze.
 
Amawell kciuki mocno zacisniete.

Borysiatko bardzo nie dobrze. A leki jakies chociaz Ci dali? Ja biore profilatycznie jedna tabletke rano mimo ze mialam tylko czasem wyzsze cisnienie na poczatku ciazy tylko przed wizyta u lekarza a tak w domu jak mierzylam i mierze mam cisnienie super.

Werci super, gratulacje dla Ali i kciuki zeby sie udalo sie dalej i kciuki za meza.
 
Ostatnia edycja:
Amawell dalej mocno trzymam kciuki & & & &
Borysiątko współczuję. Oby jak najszybciej się wyjaśniło.
Werci gratuluję choć wcale nie jestem zaskoczona bo mała jest śliczna!
 
reklama
Mala znowu się chyba obrocila głowa w gore .. czkawka u gory wyczuwalna i wydaje mivsie ze nogi na dole czuje bo takie wieksze.. a wczoraj czulam stopy malej 2 cm od wyjscia! Mam tak cipke opuchnieta ze eh.. ja nie wiem czy to dobrze ze tak nisko ja czuje ?
 
Do góry