reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

U nas dopiero (i już jak na trojaki) 27 tydzień. Wiem że 2 duże etapy już za nami (24 tydzień skończony i 26 tydzień skończony) i jestem bardzo szczęśliwa tylko ja bym chciała jeszcze ich ponosić...marzy mi się 35 tydzień...
..
Żartuje sobie, że nie mogę urodzić tak wcześnie bo w końcu należy mi się 120 tygodni ciąży za moją gromadkę (40x3):-)
 
reklama
Anney a jak wyglada to w uk z ta krwia pepowinowa bo nigdy sie nie orientowalam. Gdzie kiedy to zglaszac jakie koszta ? Vo jeszcze powinnam wiedziec ?

Ja z wikim w szpotalu. Testy alergiczne.

Wszystkim kciuki za wizyty ;)

Ola slicznr masz corecxki :)
I wstawiaj fotki wstawiaj ;)

Ja prawie nie spie w nocy ..

Nie czytalam zadnych ksiazek..
Ja chyba mam jezyk niemowlat w pdf to spojrze i dam znac najwyzej powysylam wam ;)

Bede wiczorkiem
 
Beaciu zyje!! Przede wszystkim zdrowka dla babci!!
Ja ogolnie jakis taki mam okres ostatnio ze chcialabym poczytac cos poogladac a jak zasiadam do tego to ogarnia mnie jakas dziwna niechec. I coraz bardziej zdaue sobie sprawe z tego ze czas ucieka i ze nie zdazylam wszystkiego zrobic haha :D
Ola dziewoje cudne !!! A usmiechnieta Dominisia do schrupania!
Anney super ze juz jestes i ze z Joziem nic powaznego :*
Co do ksiazek to kupilam ostatnio pierwszy rok zycia dziecka bo byly -25% w empiku ale jakos nie moge sie zebrac :D
 
Ola córeczki są cudne!!!
Jeśli chodzi o książki i gazety czytałam w pierwszej ciąży, teraz nic.
W piątek mam usg, nie mogę się doczekać . Ciekawe czy drugie dziecię odwróci się do porodu, czy czeka mnie drugie cc.
Evelinkua trzymam kciuki za Ciebie i Twoją trójeczkę w brzuszku:-)
 
Magduś "pierwszy rok .." tez warto przeczytać, albo przejrzeć, choć jak dla mnie to za duza cegła ;)

Akuku tez mam "jezyk niemowląt" w pdf. Ja w poniedziałek byłam u alergologa z Franiem, mam pyłkowice. Jakby tego co ma było mało. Musze się pozbyć tez kwiatów z domu, bo ma uczulenie na pleśń, ale chyba niewielką.
A jakie testy robiecie z krwi czy skórne? Franek ma być odczulany po ukończeniu 5 rż.

Natka w ciąży z Franiem więcej czytałam prasy. Teraz mnie ona nie interere, za to po książki chętnie sięgam. Tak jak pisałam, żaluje, ze na "jezyk.." nie trafiłam wcześniej, bo opis noworodków jest bardzo trafiony i pomogłoby mi to zrozumieć kilka rzeczy, które działy się z Franiem.

Anney cieszę się, że badania Józia są ok. Szkoda Waszego stresu. Przypomniało mi się od razu jak Franio miał usg główki i brzuszka w 4 dobie życia. Brzuszek ok, a ta główke bada i bada przez ciemiączko. Cisza już w pokoju się zrobiła, ja blada M blady, sekretarka medyczna czeka i mówi w końcu "Pani dr rodzice zaraz zemdleją" na co dr "Oj bo ma czkawkę i nie mogę dobrze odsłuchac" Poczekalismy jeszcze i było ok. Ale co za stres.
Tez czekam na dostep do zamkniętego.

Ewelnka
trzymaj się dzielnie &&&&&&&&&&&&&& I szykuj te pokoiki :)

Olka dziewczyny sa cudne! Wzruszam się kliedy je oglądam. Także smiało dawaj, wole płakać przez nie niż z powodu kiepskiego nastroju.

Co do krwi pepowinwej podzielam zdanie Jlnx.

Beata
to przykre co spotkało Twojego brata. Mam nadzieję, że z babcią już ok :)

Werci
powodzenia dla Ali :) Zdjecie i wymiary wstawię w oddzilenym poście, gdyż musze do tego uzyc telefonu. Jestem z Piaseczna.

Wymiary pod biustem 90, biodra brzuch cos jakby 112-116 cm

Cina
, ze Ty masz siłe gości przyjmować i to takich, że odliczasz czas do wyjazdu ;)

Nutria zainteresowałas mnie tymi kolejnymi książkami. Korzystaj z L4 odpoczywaj, wyspiaj się. Będzie miło powspominać :)

Lidia gratuluje zakupu działki. Teraz wymarzony domek i jeszcze tacy sąsiedzi, super!

Borysiątko a Ty masz sesje teraz czy Ty ją przeprowadzasz? Wyjaśniło się u Ciebie z tym pobytem rodzinki M?

Bunia ja tez polecam "mamo tato..." Nawet kolejna część kupiłam M do poduszki. Zawitkowski był na warsztatach i napisał mu dedykacje :) "Język nie mowląt" tez warto, a ja się jeszcze skusze na "zaklinaczke, która poleca Lunera" Co do książki Searsów to ja właśnie czytam "ksiaga wymagającego dziecka" tzn zaczęłam, bo myślałam, że będzie tam więcej o moim synku. Tak czy siak zamierzam ja dokończyć.
 
Akuku, pobrali za darmo (9lat temu) ale płaciliśmy £50 miesięcznie za przechowanie.
Po roku i świadomości, ze nie przyda sie naszym dzieciom ta krew oddaliśmy ja i zrezygnowaliśmy z 'uslugi'

W kolejnym porodzie nie pozwoliłam na zaciśnięcie pępowiny zanim nie skończyła tętnic samoistnie i lulu dostał cała swoją krew.
 
reklama
Do góry