reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Olka śliczności !!! Wrzucaj wrzucaj zdjecia zeby nacieszyć oczy [emoji7]
My na swoje musimy niestety jeszcze poczekać..

Dziewczyny a polecacie jakas książkę o opiece nad noworodkiem? Chce zeby mama mi cos z pl przysłała do poczytania bo po polsku szybciej wchłone a po za tym wszystko moze powiekszyć moja wiedza.. Ja trafiłam na cos takiego ze ma dobre opinie..
ImageUploadedByForum BabyBoom1434497274.324465.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434497274.324465.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434497274.324465.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Cześć mamuśki :)
Olka, Matylda to urocza blondi :* <3
Już się nie mogę doczekać mojego Chłopca ah...

Nie mogę spać, tzn pewnie bym pospała, ale strasznie mnie opuchlizna stóp swędzi w jednym miejscu i niestety , ale sen odpada. Jest jednak plus tej całej sytuacji- piekny wschód słońca!!
11136764_988316314520143_6260665119953788229_n.jpg
 

Załączniki

  • 11136764_988316314520143_6260665119953788229_n.jpg
    11136764_988316314520143_6260665119953788229_n.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 54
Lilija znam to.. Budzisz sie i możesz leżeć i leżeć.. Mnie tak 3-4 budzi.. Ale cudem jakos ostatnie kilka dni udało sie w miarę "sprawnie" zasnąć.. Czasem to i z godzinę dwie leżę i sie nudzę..

Dajcie znać dziewczyny co do tych książek jak cos znacie, z góry dziękuje :)
 
Anney,

Milo cie czytac po przerwie, zwlaszcza, ze dobre wiadomosci przywiozlas!!! Z budowa wszystko ok?

Olka, druga panna tez slodziutka jest :-) wszystkie zdjecia mile widziane, teraz bedziemy marzyc o naszych maluszkach.

Lucere, ciekawy artykul, u mnie akurat nikt za bardzo nie odbiegal od zasad wizytowych, moze dlatego, ze nie mamy duzej rodziny ani rozbudowanego zycia towarzyskiego. Wiec nie bylo tlumow. Ale z komentarzami to juz inna sprawa...

Ja tez ostatnio budze sie o swicie, 4-5 i potem sie mecze caly dzien. Dzis zaplanowalam home office i myslalam, ze troche odetchne a tu chlopcy z goraczka wstali wiec musze jakos poprzestawiac plany.
 
Lilija jak ja Wam zazdroszczę takich widoków co prawda mieszkam na obrzeżach miasta, ale jednak, to nie to samo.

Co do książek, to zależy co wolisz. Ja dostałam książkę młoda mama, ale nie przekonuje mnie ona do siebie, przeczytałam tylko jakieś najważniejsze wiadomości, ale to nie jest to. Ciąża i pierwszy rok życia mi się podobała, a chce jeszcze kupić Język niemowląt, bo dużo osób sobie ją chwali, zresztą tak jak tu na forum pisały:)


O 13 mam wizytę, więc trzymajcie za mnie kciuki, żeby mi nie wyszła cholestaza.
Dzisiaj wypiłam już wapno i zauważyłam po 3 dniach różnicę, skóra juz jest bladsza i ma mniejsze kropeczki:)
 
Lidia &&&

Co do spania to chyba nasz organizm przygotowuje się do pojawiania się dzidziusia i przyzwyczaja nas do nie wyspania. Też tak mam niestety.. Tylko ją przy zasypaniu mam problem. Klade się ok 22-23 i do pierwszej potrafię się kręcić z boku na bok

Matylda cudowna! Jestem jak najbardziej za wątkiem z fotkami bo nam zaginą nasze cuda

Lili ale widok:-)

Bunia ja bym jednak w ten język niemowląt zainwestowała skoro jest tak chwalony

Jlnx dzięki za ODP. Ja też właśnie slyszalam że nie bardzo się to opłaca a napycha kasą prywatne banki


Madziula hop hop :-)
 
Ostatnia edycja:
Jest jeszcze Zaklinaczka, dla mnie byla troche bardziej przystepnym jezykiem niz Jezyk niemowlat. W Jezyku jest troche inaczej opisane np rodzaj placzu maluszka, ale szczerze ja dopiero po zdobyciu pewnego doswiadczenia zrozumialam o czym ona pisze... Ale moj starszy syn nie komunikowal tak dobrze jak mlodszy.

Zawistowski tez ma fajne pozycje o pielegnacji, codziennych czynnosciach z maluchami, ja mialam ksiazke z plyta, mozna sobie wczesniej pocwiczyc na misiu :-) takze polecam, tylko duzo product placement bylo w srodku.

Odnosnie bankow, to ja tez rozwazalam i sie nie zdecydowalam, z podobny i wzgledow jak powyzej.
 
Bunia - ja polecam Zawitkowskiego- mamo, tato co ty na to. Pierwsza jest o opiece, noszeniu, przewijaniu, kapaniu itp. Jeśli o coś takiego Ci chodzi.
 
reklama
Do góry