reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Loveboiled - mnie gin się kazał nie przejmować przybiera niem na wadze* tym bardziej, że od początku ciąży mam 2,7kg na plusie, a dzidziuch waży juz 2kg ;)

Dziewczyny- potrzebuje kiecke na wesele... na za dwa tygodnie. Gdzie kupić coś eleganckiego w czym się nie spoce i będę w miarę elegancko wyglądać. Rozmiary raczej duże -44. Może macie jakieś adresy na Śląsku?

W Katowicach na Załężu w tym centrum handlowym jest sklep z ubraniami ciążowymi. Sukienki tam mają super. Ja kupowałam na chrzciny chrześniaka. Koszt +/-150 zł ale może letnie są tańsze
 
reklama
Dziewczynki 27ego w dabrowie gorniczej w ch pogoria beda usg 3d i 4d za darmo od 10 ale ilosc miejsx ograniczona ! Takze jakby sie ktorejs ze slaska chcialo to przyjezdzajcie, ja juz mojego zmolestowalam. Niby to juz bedxie prawie 34 tc ale no i tak nigdy nie moalam wiec chociaz cos moze zobacze :D
A no i bylam ostatnio na ukg i moge rodzic naturalnie :D i nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac haha :D
 
Zuzzi :-( mam nadzieje ze udalo Ci sie pospac. Ja z kolei bym cale dnie i noce spala.
Lunera, Beatka trzymam kciuki za Waszych bliskich.
Co do ksiazek ja wlasnie czytam w Paryzu dzieci nie grymasza - kolezanka mi pozyczyla- dobrZe sie czyta ale poza tym nic takiego. Przy Jasku czytalam Jezyk niemowlat- moj syn byl zywczykiem ale szczerze mowiac to niezbyt korzystalam z tych porad.
 
Magdus cieszyć! A co to jest ukg? Ja mam spotkanie z położna 9 lipca i umówi mnie na mierzenie blizny, bym miała zielone światło do sn. Ostatnio byłam na warsztatach z chustonoszenia i doula, która prowadziła powiedziała mi, że im nizej cięte tym lepiej,a ja mam tak niziutko, że w najbardziej skapych majteczkach nie widać.

Lunera współczuję Ci... Wzielabym Twoja psine, ale my z Franiem uczuleni. A co do gościa to od razu mi się nasz zeszłoroczny przypomniał. Terminowy był to fakt, bo innu zleceniodawcy czekają, ale jaka maruda...Mój mąż człowiek cierpliwy, aż się trzasl jak miał z nim coś umawiać.

Zuzzi ja też dziś kiepsko spalam, w ogóle nie mogłam zasnąć. Ale ja pewnie dlatego, że wieczorem przysnelam na godzinkę.
 
Hej...
ja też kiepsko śpię... wieczorem nie mogę zasnąć, kręce sie i Leoś wariuje, a rano budzi mnie najmniejszy szmer....i w sumie wstaję z mężem po 7...

a dziś jakoś Młody mało się rusza i trochę mnie to niepokoi...
Miłego Dnia Dziewczynki!
 
Blerka Ty tez nie jesteś codzien zwawiuska :-) To czemu on ma być :-) Moja tez ma takie dni, ze mniej popisow strzela, ale później nadrabia wiec nie martw się kochana :tak:
Tez dziś kiepsko spalam, jakies schizy miałam w nocy, mój w ogole calowal przez sen poduszke :-D:-D:-D:-D dom wariatow :-D
Kruszka echo serca :-) Bo mam wrodzona i nie wiedziałam czy mogę z nia rodzic naturalnie, ale nie mam poszerzonej aorty wiec mogę :-)
 
Ja też spać nie mogę..męczyłam się strasznie żeby usnąć a rano tez wszystko mnie budzi..jak mąż wraca z nocki to się budzę i znowu męczę by usnąć..
 
Jogobelka - dziękuję za namiar na sklep, sprawdzę go jeszcze. Kruszka, bardzo dziękuję za zdjęcia sukienki, bardzo ładna, ale chyba już nie będę potrzebować, bo wczoraj w h&m kupiłam sobie na wyprzedażach ładną sukienkę ciążową, którą jeszcze wykorzystam latem. Sama w sobie może nie najbardziej elegancka, ale z dodatkami da radę, z marynarką, butem na obcasie i jakąś ładną broszką. Chociaż buty muszę od mamy pozyczyć, bo potrzebuję większy rozmiar :) moje wszystkie ciasne. No i obcasy, to tylko do kościoła, bo potem to już baleriny.

Ja spać mogę, właściwie codziennie padam ok 22. tylko w nocy się budzę żeby brzuch przewrócić na drugą stronę ;) No i u mnie też to trzepotanie, bardzo wyraźnie, i bardzo się tym martwołam, ale skoro Wy też to czujecie to znaczy, że tak może być. Zresztą tak mi się kojarzy, że jak noworodek się przeciąga, to też tak może się trząść. No i czkawki, myślałam, że w tej ciąży mnie ominą, ale jednak nie, a najlepsze jest w nich to, że czuję je w lewym biodrze... Ala miała często czkawkę w brzuchu i po porodzie też :) Nie ulewała, ale czkawkę miała po kazdym jedzeniu ;)

Magdus - ja bym się może chętnie wybrała na takie usg 4d, ale jestem na weselu w tym dniu, więc nie dam rady.
 
reklama
Ja czkawke czuje między nogami... :D

A takie trzepotanie tez czasami mam ale myślę że to dziecko tak poprostu kopie jakby chciało może nóżki wyprostować..
 
Do góry