reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie!

aga_irlandia
jak ja bym chciala umiec zrobic takie cudo!! piekny ten tort!

moniek o tej ksiazeczce ktorej piszesz, to chodzi o ta zabawe gdzie kladzie sie kilka przedmiotow i co dziecko wybierze to z tym bedzie miec stycznosc w przyszlosci? dobrze rozumiem? my tez planujemy ta zabawe :-p

Ja rowniez dolaczam sie do gratulacji dla zafasolkowanych mamusi :)

mama 80 My rowniez przeszlismy 3-dniowa goraczke :/ a dzis do kompletu doszla wysypka i w sumie nawet nie wiadomo, czy to zwykla trzydniowka czy tak szybka reakcja po szczepionce...

My rowniez organizujemy Kubusiowi urodzinki, z tym ze nam naprawde wiele osob odmowilo bo to czas urlopow i kazyd pojechal do Polski :sorry2: no ale mowi sie trudno, nie przekladam urodzinek, chocbysmy mieli byc tylko we trojke :p Prezent tez juz czeka w szafie na mlodego. Moze nie jest najpraktyczniejszy, ale ze Kubus uwielbia przytulac sie do misia i dawac mu buziaki, dlatego kupilismy mu teraz takiego duzego, metrowego (teraz to pewnie dopiero beda przytulasy, hihi)
 
reklama
Naila ale Kubuś ma jeszcze gorączkę? A jak wysoka była? Bo u mnie to takie nie wiadomo co! Masz rację nie przekładaj urodzin. Zawsze się ktoś znajdzie komu nie będzie pasować. A prezent super:tak:To co że nie praktyczny, aby młody był zadowolony.
Widzę że obie mamy Jakubów!
 
Dziewczynki,na początku będzie Wam ciężko ale potem,z biegiem czasu będziecie dostrzegac coraz więcej zalet wynikających z małej różnicy wieku między dzieciaczkami :tak:
Troszkę Wam zazdroszczę tych brzuszków,chociaż ja już swój "limit" wyczerpałam :-D obawiam się że nie podołałabym ani fizycznie ani psychicznie czwartej ciąży :sorry:
Zatem chociaż pogłaskac brzusie proszę! ;-)
uważam ze trojeczka to wystarczająco :tak:gdybym ja zaczela kilka lat wczesniej tez mi sie zawsze marzyła trojeczka, dwoch chlopców i dziewuszka :-D

To widzę, że Kasia nnie jest jedyna z Goyte :-)

Marzenixx, ja Cię pamiętam. Gratuluje drugiej Dzidzi. Sporo Sierpniówek postarało się o rodzeństwo…
dzięki;-) ciekawe czy tez bedzie przewaga chłopców jak wtedy, teraz na styczniówkach jak siedze to narazie poki co chyba jedna dziewuszka jest a juz kilka potwierdzonych chlopaków :tak:

Juz niedlugo nasze dzieci beda mialy roczek...planujecie jakies imprezy? my w koncu zostajemy w IE,bo Maz za malo urlopu ma i nie starczylo by mu jak sie urodzi Mikus,wiec spedzimy urodzinki w trojeczke. Zamowilam torcika, kupie jakiegos fajnego duzego balona, czapeczke , plastikowe talerzyki i jakos kameralnie sobie spedzimy ROCZEK...a jak u Was?
ja zakupiłam sobie zestaw na roczke na allegro, wiec bedzie wielki napis, baloniki, serpentynki i takie tam, torcik zamowie i tyle, duzo osob ni bedzie bo tylko tescie i siostra z rodzinką, ale akurat :tak:

u nas 3 nowe zeby w ciagu 2 dni i kolejny idzie:)
a wiecie ze u nas dopiero dwa ząbki są??? gdzie reszta sie podziewa to nie wiem :confused: a torcik cudny!

Marzenix serdeczne gratulacje! Spokojnych 9 mies! Jak się czujesz?
dzieki ;-) czuje sie bardzo dobrze odkąd w 2 trymestr weszłam, gdyby nie to ze jestem czasami zmeczona i senna a to za sprawą moje synusia to pewnie bylabym wulkanem energii hahah:-D chociaz w upaly to masakra, leze i kwicze... jak sie ciesze ze teraz bede w zime rodzic to nie macie pojecia :-)


Wczoraj na usg potwierdziło się że będzie drugi synuś , strasznie sie cieszę bo tak chciałam i zawsze marzyła mi sie dwójeczka chłopców:-)


Pozdrawiam dziewczyny;-)
 
mama80 przez 3 dni utrzymywala mu sie goraczka w granicach 37,5 - 39,0 stopni :sorry2: ale na szeczesie juz minelo tzn goraczka minela a przyplatala sie wysypka. Ogolnie Kubus przez ostatnie dni jest mega marudny w ciagu dnia i przy usypianiu strasznie placze, mimo ze zawsze ladnie zasypia. Dzis nawet zaaplikowalam mu czopek bo tak plakal - zdaje mi sie ze dziasla go bola i pojda nowe zeby...
Prezent mam nadzieje, ze Kubulkowi mojemu sie spodoba :-p:-p
Tak bo Kubusie to fajne chlopaki i nie wiem jak u ciebie, ale chyba tez rozrabiaki :-D

Marzenixx gratuluje Ci drugiego synka!!
 
Hejka!

Marzenixx - no to tak jak u mnie :-D GRATKI!!!

Aga - zazdroszcze talentu. Tort wyglada pieknie!!!!

Moniek - ciekawe co Szymcio wybierze. Ja wybralam chyba tez ksiazke, moj Maz pieniazek,a moj brat wlozyl pieniazek do kieliszka :-D:-D

Naila - moj Synek podobno tez sie tuli do maskotek,ale u Niani. W domu jakos nie widze..moze teskni bidulek. My malemu kupimy rowerek :tak: oo cos takiego :
Buy Little Tikes Boy's 3-in-1 Trike. at Argos.ie- Your Online Shop for .

U mnie na listopadowkach na razie remis ,ale pewnie znowu bedzie przewaga facecikow :-D

My mamy 6 zebolkow,ale Szymon mnie tak gryzie i tak go swedza dziasla,ze az mnie boli na sama mysl. Biedaczek moj :-( juz ladnie przesypial nocki w swoim lozeczku,a teraz 3 ostatnie noce tak sie wiercil i budzil co chwilke,ze musialam go wziac do siebie :baffled:
 
Marzenix,ja też jestem zdania że trójeczka wystarczy ;-)
Wiecie że ja "od zawsze" mówiłam że będę miała troje dzieci-dwóch synków i córeczkę? Może i Wam (mam na myśli Ciebie i Taycie) kiedyś najdzie ochota na trzecie bobo i też będzie to dziewczynka? :tak:;-)
Chociaz trzech chłopców też fajnie ;) chłopcy są świetni,dziś widzę ile radości mają oboje z racji że mają siebie,kłócą się też-a jakże! Ale wiem że jakby przyszło co do czego-skoczyliby za sobą w ogień!

U nas będzie podobnie jak u Agi-roczek łączony ;) Dawidek 13 sierpnia kończy 10 latek i wyprawimy im razem,bardzo się na ten fakt cieszy i nawet namalował dla Laury transparent po norwesku ;)
Będą niestety tylko nasi norwescy znajomi,bez rodziny.
Aga,torcik pierwsza klasa! Bazowałaś na biszkopcie? Też będe musiała upiec ale nie mam pomysłu,myślę nad czymś uniwersalnym coby sie w dwa nie bawic ale nic mi do głowy nie przychodzi...macie może jakieś pomysły?
 
Marzenix,ja też jestem zdania że trójeczka wystarczy ;-)
Wiecie że ja "od zawsze" mówiłam że będę miała troje dzieci-dwóch synków i córeczkę? Może i Wam (mam na myśli Ciebie i Taycie) kiedyś najdzie ochota na trzecie bobo i też będzie to dziewczynka? :tak:;-)

Haha... Maz chcialby trojke. Ja juz raczej nie. Pani ze szpitala,ktora robila mi USG powiedziala,ze za 2 lata mam przyjsc i wtedy miejmy nadzieje,ze bedzie dziewczynka. Ja sama mam siostre i brata, Maz ma 3 siostry (mialby 4,ale jedna zmarla jak miala miesiac :-(),wiec pochodzimy z wiekszych rodzin,ale ja sie smieje,ze dom ma mi najpierw wybudowac,a potem pomyslimy! :-D
 
Taycia, rozumiem ;-) I nas będzie sama najbliższa rodzina. Wszystko już kupiłam. Jeszcze zostanie zrobić coś do jedzenia. Roczek Kasia ma3go, a wyprawiamy Jej 10-go.
Aga, gratuluje kolejnych ząbków. A tort przepiękny :-) I sto lat dla Mai.
Mama, zdróweczka dla Hani.
Moniek, ja też ostatnio mam „dołka…” Będzie lepiej musi być;-)
Naila, to będzie miał super prezent jak taki z Niego przytulasek:-) My też planujemy zabawę z książeczką itp. Ciekawa jestem co wybierze. Od nas Kasia ma dwa prezenty.
Marzenixx, no to rzeczywiście jak na razie przewaga chłopców. Gratuluję drugiego Synka ;-)
Jagieńka, ja też zawsze chciałam mieć trójkę. Może dlatego,że nas była 3. Dwie dziewczynki i chłopca. Będę zadowolona jak uda się z jeszcze jednym i na tym koniec. Wtedy obojętne co by było aby zdrowe. W sumie to mam już dwie ciążę za sobą, jedna stracona, druga z happy endem.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie sierpnióweczki!!!
Dawno mnie tu nie było:szok: (może ktoś mnie jeszcze pamięta), może pare miesięcy ale niestety nie ma czasu.
U nas roczek to już był prawie miesiąc temu, urodzinki były odprawione razem z siostrzyczką (w tym samym dniu mają urodziny).
Gratuluję sierpnióweczkom które spodziewają się następnego potomstwa:-).

W drugiej połowie lipca byliśmy nad morzem, Igorek tak jak jego siostra wody się nie boi i mógłby tam siedzieć cały dzień, nadal bierze wszystko do buzi i teraz jest chory ma wirusa bostońskiego. Miał wysoką gorączke przez trzy dni i zawalone gardło, do teraz nic prawie nie je, przez pierwsze dwa dni prawie nic nie pił bałam się, że się odwodni. Teraz czekamy czy wyjdzie wysypka na dłoniach i stopach (oby nie).

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry