reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
jagienka no szkoda, bo odkupilabym taniej od ciebie :tak: tylko przesylka do austrii wyszlaby drozej:sorry:

U nas tez dzis byly dwie drzemki.

mama gratulacje za pierwszy kroczek :tak::-)boskie uczucie, prawda? cos o tym wiem - Kubus coraz czesciej zaczyna chodzic, dzis zrobil cos okolo 6 kroczkow, probuje go kamerowac, ale za kazdym razem co dolece do aparatu to Kuba klap na dupke :-D
 
Dziś już wreszcie wróciliśmy z Władysławowa.
Nie żeby mi się nie podobało, ale umęczyliśmy się tymi ciągłymi spacerami od rana do nocy...

mama 80, gratulujemy kroczków.
U nas na dzień ciągle przypadają dwie drzemki. W nocy mała budzi się raz na mleczko.
Pozdrawiamy
 
U nas dzisiaj też były dwie drzemki :-D
Mama, Naila, gratuluję kroczków Hani i Kubusia ;-) Moja Niunia chodzi od 2 tygodni i 5 dni. Chociaż jeszcze czasami się trzyma bo czuje się niepewnie, a jak się zapomni to śmiga :-)
Nikos, zazdroszczę Ci morza ;-):-p
 
Ostatnia edycja:
Naila - dzięki też mam nadzieję że limit wyczerpany!
my mamy smoczek z firmy MAM (kupiłam w sklepie normalnie) mniej więcej taki Innowacyjne smoczki MAM Night dla dzieci od 6 miesiąca życia ale chyba avent tez ma serie nocna i nuk
Mama80 - gratki!
Jagienka - ano usmiech na buzce od ucha do ucha od samego rana musi byc niezaleznie czy zdrowko dopisuje czy nie :tak:mam strasznie pogodne dzieciątko!
moja się nie czuje pewnie i biega podtzrymywana za ręce ale sama nie chce probowac - ma jeszcze czas
Nikos- nie zbyt tłumnie we Władysłwowie było? my byliśmy w maju i wtedy super ale w sezonie chyba bym sie tam nie wybrala - ja to wole takie odludne miejsca raczej...
 
Ojejku co za dzień. Mały zasnał na drzemkę dopiero o 16:20. Pospał 50 min ale na szczęście juz spi. Musze przyznac, że jak maluch zaczyna chodzic nie jest łatwo. Cały dzień chce chodzić, bynym prowadzać a najchętniej siedziałby na dworze. Nie chce spać, biegiem wszędzie chodzi aż sie boję że cos mu sie stanie bo strasznie sapie. Czytałam gdzieś, że jak dziecko zaczyna chodzić zaczynają się problemy ze spaniem ale jejku jak długo to potrwa??? Wy tez tak macie? Jejku ile te dzieciaczki mają energii.
 
Hejka.

Flower, ludzi we Władysławowie od groma!!!
Tyle, że my nie spędzaliśmy czasu jedynie tam. Zwiedziliśmy Gdańsk, Hel, Gdynię, Sopot.
Mieliśmy też rowery, więc jeździliśmy bardzo dużo po okolicach.

Wieczorami spacerowaliśmy po Sportowej, Morskiej, to jest plus wyjazdu do większych miast, gdyż jak wybieramy się w odludne miejsca to wieczorkami raczej nie ma co ze sobą zrobić. No chyba, że wyjechało się razem ze znajomymi i można wieczorkami grillować.

Pewnie, że męczące były te tłumy, ale już po wszystkim, teraz tylko spokój domowego ogniska.

moniek, moja Lena odkąd odkryła uroki chodzenia za rączkę, nic tylko by chciała własnie to robić. Męczące to jest dla nas bardzo, bo już krzyż nie ten i boli od schylania.
 
aha, moja też dziś spała tylko raz, bo bardzo późno wstała, więc już jej nie kładłam rano tylko o 13. Spała do 15.

Dobrej nocki
 
reklama
ja tez musze zakupic jakis smoczek, bo nasz gdzies przepadl
co prawda Maja nie cmoka, ale np w kosciele, na spacerze lubila sie zawsze nim bawic , zamierzam wiec jej kupic z lancuszkiem- zeby nie wyrzucala co chwile go z wozka
nikos u nas doslownie to samo jak ja prowadzamy to normalnie ubaw po pachy, a my opadamy z sil...
 
Do góry