reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Bez panoramy szczęki nie da rady.

Przepraszam że taka upierdliwa jestem ale napisz mi proszę jak to badanie wygląda....:sorry2:

Pflaume,chyba większość z nas ma wózki typu 2w1 lub 3w1 tyle tylko że spacerówki w tych wózkach są zwykle duże,ciężkie i nie składają się do małych rozmiarów a Mlodam pytała właśnie o spacerówkę typu "parasolka" czy jak Ty to nazwałaś-"laseczka" ;-)
Moja kuzynka sobie sprawiła i bardzo chwali BABY JOGGER:
Promocja 2011 Wozek Baby Jogger City Mini oryginal (2328852014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Widziałam go i mi się podobał chociaż nie mogę się przekonać do trójkołowców :confused: no i ta cena...
Ja miałam dla Olego ten:
http://allegro.pl/wozek-spacerowy-ecu-coneco-spacerowka-bonusy-24h-i2313959908.html
byłam bardzo zadowolona,poszedł potem do mojej kuzynki a teraz bodajrze dalej także jakościowo nie najgorzej :)

Nie jest tak źle z zębem a raczej dziurą po nim :tak: boli ale do wytrzymania,na razie nic nie biorę,mam nadzieję że już gorzej nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc
jagienka, mama 80 ja wcale nie jestem taka cierpliwa ledwo wytrzymalam malo brakowalo zebym wybuchla
pflaume no ja tez bym juz chciala zeby moja mama przyjechala, moglabym troszke sie zrelaksowac, odpoczac, my chcielibysmy 2 dziecko ale najpierw musialabym znalezc prace, dostac normalna umowe... no i jakby sie udalo to tak za 3-4 lata moglabym..., kochana co zrobilas ze Kasia tak zaczela zasypiac sama, u nas masakra kiedy Maja poczuje ze chce ja odlozyc do lozeczka otwiera oczy o ryk...

dzis Maja miala tylko jedna godz drzemke w ciagu dnia - padla 19.45... dlatego zaraz tez uciekam spac
 
Jagienka, panorama szczęki to zdjęcie wszystkich zębów jaki posiadasz na jednym prześwietleniu. Daje obraz całej szczęki, widać co gdzie jest nawet w kości. Jest to zdjęcie RTG, Trzeba mieć skierowanie od stomatologa, płatne 30-50zł, ale i tak ze skierowaniem nawet prywatnie.

Jaki fajny ten wózior Jogger City Mini! A ja kupiłam tego kolosa WÓZEK SPACEROWY trzykołowy JEEP/POMP KOŁA od SS (2336207473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Jutro przybędzie. Już żałuję. Nie podoba mi się strasznie, ale zarąbiście jeździ po wszystkim - lesie, dziurach, plaży, śniegu - koleżanka go ma. I mąż mnie podpuścił... Bo ja też mam 3w1 i mam go po dziurki w nosie. On nie jest na nasze dziury! Telepie małym jak workiem ziemniaków! Planuję sprzedać całość jak tylko uda mi się Miko do nowego fotelika przesadzić i przy okazji odzyskać kasę na ten paskudny:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)

Kurcze skrobiecie jak za dawnych czasów. Fajnie:tak:

Gratuluję ząbków i innych sukcesów Waszych maluchów.

U nas ospa poszła w zapomnienie- jedynie przebarwienia i blizny zostały.
Dalej z tym samym uzębieniem jesteśmy, ale już dużo bardziej rozgadani no i pełno nas wszędzie. Mały przyjmuje pozycję do raczkowania także myślę, że może ruszy, ale i tak na brzuchu radzi sobie zawodowo.

Mają Wasze maluchy ulubione zabawki? Igor uwielbia książeczki- te w twardej okładce namiętnie ogląda i może tak naprawdę długo. Dziś zakupiłam mu 4 nowe i już nie mogę się doczekać jak je jutro zobaczy.

Z nowości to dostałam propozycję awansu i troszkę się wahałam, bo to wiąże się z większym etatem czyli mniej czasu dla małego, ale podjęłam 'ryzyko':-D

PROMOCJE Rossmann:
2+1gratis- deserki i obiadki bobovity
1+1 za 50% ceny kaszki nestle
pampersy + chusteczki pampers za 1 zł- ale ta promocja w tesco jest dalej aktualna więc korzystniejsza;-)


My tak tylko o nas, ale od jutra mam wolne także będę bardziej na bieżąco:sorry2:. A no i jutro pierwszy babski wieczór o 20 wybywam:-D

Pozdrawiamy;-)i dobranoc!
 
Pflaume,chyba większość z nas mawózki typu 2w1 lub 3w1 tyle tylko że spacerówki w tych wózkach są zwykleduże,ciężkie i nie składają się do małych rozmiarów a Mlodam pytała właśnie ospacerówkę typu "parasolka" czy jak Ty tonazwałaś-"laseczka"
Upss, źle zrozumiałam… Może dlatego, że u nas raczej mówi się „laseczki”, a nie „parasolka” i to mnie zmyliło :zawstydzona/y:Dzięki za sprostowanie. Z tą wielkością i ciężkością spacerówki, to masz rację ;-)

pflaume no ja tez bym juz chcialazeby moja mama przyjechala, moglabym troszke sie zrelaksowac, odpoczac, mychcielibysmy 2 dziecko ale najpierw musialabym znalezc prace, dostac normalnaumowe... no i jakby sie udalo to tak za 3-4 lata moglabym..., kochana cozrobilas ze Kasia tak zaczela zasypiac sama, u nas masakra kiedy Maja poczujeze chce ja odlozyc do lozeczka otwiera oczy o ryk...
Doskonale Cię rozumiem. Też bym chciała ustabilizować się finansowo i wtedy 2 dzidzia. Nic nie zrobiłam. Zdenerwowałam się na męża, że Ją nosi i lula po całym mieszkaniu (nawet 1-1,5h). Jak nie będzie M. od rana do nocy, to ja nie dam rady Jej tak nosić. Kazałam Mu Niunie położyć, dać mleko, wypiła, pobawiła się jeszcze i sama usnęła… Tak jest już od 3 dni. Jak zaczyna marudzić, płakać to zaglądamy do Niej czy jest ok. Ewentualnie bierzemy na ręce i mówimy: ”Kasia idzie teraz aaa”, wkładamy z powrotem do łóżeczka… (na początku nawet kilka razy) Niunia sama się kładzie na swoją podusie, a my wychodzimy z pokoju. Nie raz jest tak, że trzeba Kasię lulać ręką, ale tylko w łóżeczku, już nie na rękach. Zwykle sobie jeszcze pogada, pobawi się swoim pluszowym psiakiem i usypia. Spróbuj tak zrobić z Mają. U nas zadziałało, mimo początkowych protestów.., grunt to się nie poddawać ;-) Powolutku i stopniowo Maje przyzwyczajaj do łóżeczka i na pewno się uda. A cierpliwości na pewno Ci nie braknie ;-)

Karolaola, cieszę się, że ospę macie już za sobą ;-)

Ulubione zabawki, to na pewno „myszka miki” i metki. Kasia lubi się też bawić pudełkiem od chusteczek i swoją komórką, swoimi butami i pilotami… Wczoraj zamówiłam na allegro „Pana Metkę” i nie mogę się doczekać jaka będzie Jej reakcja ;-)

Gratuluję awansu ;-) Ja nie pamiętam kiedy miałam babski wieczór poza domem…:dry:
 
Ostatnia edycja:
Jaki fajny ten wózior Jogger City Mini! A ja kupiłam tego kolosa WÓZEK SPACEROWY trzykołowy JEEP/POMP KOŁA od SS (2336207473) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Jutro przybędzie. Już żałuję. Nie podoba mi się strasznie, ale zarąbiście jeździ po wszystkim - lesie, dziurach, plaży, śniegu - koleżanka go ma. I mąż mnie podpuścił...

Wygląda solidnie :tak: najważniejsze że praktyczny,może jeszcze go polubisz ;-)

Karola,gratki z powodu awansu :-) i dziękować za podpowiedź,dzisiaj będę w Rossmanie to się rozejrzę ;-)
Bliznami po ospie na razie się tak nie przejmuj,moja miała na zadku dwie blizny i zeszły po dłuższym czasie :tak:
Zazdraszczam babskiego wyskoku...ja sobie na razie mogę tylko pomarzyć...:dry: baw się dobrze i nie żałuj sobie zabawy ;-)
Laura lubi się bawić metkami oczywiście,ma Pana Metkę i zamówiłam u naszej kochanej Akutan Metkusię,też nie mogę się odczekać aż ją zobaczy :-) a poza tym uwielbia wszelkiego rodzaju papier :eek: musze ją pilnować żeby nie gwizdnęła i nie skonsumowała :-D i różne grające i świecące zabawki,właśnie kupiłam jej kulę Vtech.;-)

Mlodam,Blackberry i inne dziewczyny któe miały usuwane zęby....pomóżcie :sorry2: wyglądam dzisiaj jak Rambo-spuchłam okrutnie :zawstydzona/y: czy to powód do niepokoju? Może przepłukać czymś buzię? Nagietkiem? Rumiankiem? Czy Wy dostałyście po usunięciu jakiś antybiotyk?
 
Jagienka, ja nie dostałam, ale moich opowieści co mi się zrobiło po zabiegu nie chcesz słuchać. Wystarczy, że napiszę "suchy zębodół". Masakra. Ja nie mam pojęcia co w Twojej sytuacji. Musiałabyś zapytać stomatologa czy możesz płukać np. Dentoseptem, bo z tego co mi wiadomo za wczesne płukanie może właśnie spowodować to, co ja sobie zafundowałam.
 
Ostatnia edycja:
Blackberry,nie mogłam się powstrzyamć,wklepałam w google i...współczuję...musiałaś się namęczyć...dużo czasu minęło zanim się z tym uporałaś??
Mi stomatolog kazała się wstrzymać z płukaniem do dzisiaj,sama już nie wiem..dzisiaj nie dam rady jechać do niej a jutro już weekend...kurka....chyba zaczynam panikować :zawstydzona/y:
 
Hej kobitki.
Sorki ze nie odp kazdej. Wpadlam na chwilke. Mlody dzis od 1 lobuzuje. pozniej skrobne wiecej,
Jagienka nie plucz przez 2-3 dni i nie szczotkuj tej okolicy, wapno, wit c a jak pojawi sie siniaczek (nie musi) kup aescin w tabl 2tabl*3dziennie, i zimne oklady.
 
reklama
karolaola, anka fajnie, że wpadłyście:tak:

Dzięki za info o promocjach. Gratuluję awansu:tak:
U nas kolejna nieprzespana noc. Już zdążyłam się przyzwyczaić do jednej krótkiej pobudki w nocy, a tu taka zmiana. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy.
 
Do góry