reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

karolaola,JJ- ja też uwielbiam te momenty jak tak leży w moich ramionach i wpatruje się we mnie takimi mądrymi oczkami :-) cudne momenty:tak:
 
reklama
hejki!
znów mnie ostatnio nie było ale to dlatego że z zapaleniem piersi walczyłam.. mam jakieś problemy z cyckami przy Felusiu.. przy Zosi miałam raz zapalenie jak wróciłam do pracy a przy Felutku już chyba 6 razy miałam :-(
mój Ł jest w pracy jeszcze.. jakoś do 23 będzie.. nie lubię takich wieczorów.. a ja przeżyłam najgorszy wieczór z dziećmi jak dotąd.. jedno darło się przez drugie, wrzeszczały.. Feluś był tak zmęczony że nie mógł zasnąc bidulek.. Zosia stwierdziła że jak Felut płacze to ona też bedzie.. teraz Mały śpi (chociaż słyszę w niani że się kręci coś jeszcze...) a Zośka śpiewa w łóżku.. jeszcze z pięć razy wstanie żeby pokazać mi że ma paprochy w nosie (gile
laugh.gif
), ściągnie skarpetki aż w końcu zaśnie..
upadła jestem.. pewnie zaraz padnę też..

Feluś zasypia koło 19.30-20 a wstaje koło 8-9 z też dwoma pobudkami na cycuśka ;-)
 
Jagienka, masz grypę żołądkową chyba..Pij wygazowaną colę i jak nie karmisz to kieliszek wódki z pieprzem, alkohol zabija tego wirusa :-)

O Coli zapomniałam,dzięki za przypomnienie,popijałam i nie wiem czy pomoglo ale już mam się wiele lepiej,mam co prawda obolały żołądek ale to z wiadomych przyczyn...Karmię piersią więc nawet lista leków dozwolonych dla matki karmiącej jest baaardzo okrojona...byłam u lekarza i dał mi jedynie wit.C i probiotyki...

Taycia - moj tez ok 19 zasypia i do 7.20 rano spi z dwoma pobudkami na cyca w nocy.

Laura identycznie :tak: tylko odbija się to na drzemkach dziennych...

Dziewczyny,szybko wprowadzacie dodatkowe jedzonko swoim maluszkom,nie wiem jak to jest na butelce bo nigdy nie karmiłam MM ale ja chłopcom wprowadzałam nowości dopiero po 6 m-cu a Oli to już wogule był wyłącznie na cycu do końca 7 m-ca tak się pięknie najadał i przybierał że ho! Ho! ;-)
 
hejki!

mój Ł jest w pracy jeszcze.. jakoś do 23 będzie.. nie lubię takich wieczorów..

Ja też nie cierpię takich wieczorów. Mojego nie ma co trzecią noc. Jest ciężko, zwłaszcza to wstawanie w nocy.

Jak ja bym już chciała, żeby moja córeczka miała już 2 latka......

Też padam na twarz......
 
kurde tyle naskobalyscie ze sie gubie:p
Jagienka mysle ze na 99% to jelitowa Szuszu ma racje...
Szuszu witaj hehe ;p ja tez zakochana w swoim synu jestem;-)
Taaycia tak dlugo spi:szok: spioszka masz i tyle powiennas sie cieszyc-:-)
Nikos Reksio tez nie lubie takich wieczorow teraz mojego meza nie ma po 3 dni plus praca codziennie, dzis ma wolne do pon i znow wyjazd ale takie zycko...i zycze Wam sil nie padac mi tu na twarze;D
Lana JJ uwielbialam te momenty zz mlodym tez glebkie spojrzenia usmiechy ahhh jak mi tego brakuje;:crazy:
 
Ja też nie cierpię takich wieczorów. Mojego nie ma co trzecią noc. Jest ciężko, zwłaszcza to wstawanie w nocy...

Nikos Reksio tez nie lubie takich wieczorow teraz mojego meza nie ma po 3 dni plus praca codziennie


Dziewczyny,głowa do góry,mój M JEST raz na miesiąc-półtora,przyjeżdża góra na tydzień ;-)
 
A ja zajrzalam na lipcowki 2012 z sentymentu i zaczelam przegladac swoje ciazowe papiery, zdjecia, badania i az ze wzruszenia sie poplakalam jak zobaczylam pierwsze zdjecie usg... dla mnie okres ciazy byl super i wlasciwie nie moge sie doczekac nastepnego razu :) coprawda narazie chce sie skupic na synku i za jakies dwa lata sprawic mu rodzenstwo ale, to juz pewnie bedzie zupelnie iine uczucie, byc w ciazy po raz drugi - wiecej sie juz wie i moze nie przezywa wszystkiego... nie wiem jak to jest :)
 
A ja zajrzalam na lipcowki 2012 z sentymentu i zaczelam przegladac swoje ciazowe papiery, zdjecia, badania i az ze wzruszenia sie poplakalam jak zobaczylam pierwsze zdjecie usg... dla mnie okres ciazy byl super i wlasciwie nie moge sie doczekac nastepnego razu :) coprawda narazie chce sie skupic na synku i za jakies dwa lata sprawic mu rodzenstwo ale, to juz pewnie bedzie zupelnie iine uczucie, byc w ciazy po raz drugi - wiecej sie juz wie i moze nie przezywa wszystkiego... nie wiem jak to jest :)


Ja najbardziej przeżyłam ostatnią ciążę,być może dlatego że z całą pewnością była ostatnią :tak:
Prawdę powiedziawszy zatęsknię pewnie jeszcze za ciążowym brzuszkiem ale moja trójca w zupełności mi wystarczy ;-)
 
reklama
czesc
Maja sprawila nam dzis niespodzianke- poszla spac o 20.30 myslalam ze sie szybko obudzi a ona skubana spala do 6! po 4 pokrecila sie tylko juz myslalam ze bedzie pobudka ale poszlam siku wracam a tu spokoj w lozeczku, szok normalnie! za to musialam wstac przed nia i odciagnac sobie troche mleka takie alam nabrzmiale cyce jedem juz znow jest- ale sie wlasnie obudzila wiec zaraz bedzie jedzonko to go oprozni

sluchajcie tak z innej bajki- jak szybko zaczelyscie sie kochac po porodzie? nie macie zadnych problemow itp?
my po raz drugi sprobowalismy ale.... musze sie chyba wybrac do lekarza - cos mi sie tam chyba poprzestawialo- jakby kosci... moze glupio brzmi ale tak jest bol niesamowity :-:)-(... w pon dzwonie do lekarza
no i druga kwestia tabletki chyba mi nie sluza... praktycznie nie mam ochoty, mysle o seksie ale nie tak ze mi sie bardzo chce...

to sie rozpisalam...
 
Do góry