reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

dziendobry dziewczyny, ale mialam przechlapana noc, wogole spac nie moglam, teraz nad ranem zdrzemnelam sie, ale u nas jest 7.30 a ja juz moge zapomniec o spaniu... w tygodniu chodze jak lunatyczka tak mi sie spac chce, w weekendy na odwrot....
chyba ide poczytac jakas ksiazke.. a jak u was po nocy?
 
reklama
Dzień dobry, ja spałam całkiem nieźle. Już nie budzę się o 6...
Jaki plany na dziś?
My pewnie poleniu****emy po tych zakupach wczorajszych. Miłego dnia!
 
Jestem z sierpnia 2010:)))
życzę Wam cudownych 9 miesięcy, mało zmartwień, zero buzujących hormonów, dużo zrozumienia od bliskich, przemyślanych zakupów:)))

dziewczyny zaczynacie ta samą drogę, którą ja zaczęłam rok temu!!!!

GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!
 
Lea28 i Ciamajdka Bardzo miło że zagladaja do nas mamy z sierpnia2010 :) Dziekuje za gratulacje i miłe słowa :) Fajnie ze jesteście i zagladacie !

Anuszek i Devi Gratuluje !!!!!! Niezła gromadka sie nas robi :) Bardzo się ciesze !!!

Kamilaedi Jak najbradziej jestem za !!!! Moderator musi byc :)

Padło pytanie o płeć dziecka :) Ja to czuje że napewno bede chciała wiedzieć :) Ale nie dlatego że jest to dla mnie najważniejsze tylko czysta ciekawość :) Modle się o zdrówko dla Naszego Robaczka !

...ja również sobie robie pasemka więc również kontaktu ze skóra jako takiego nie ma :)

Dzis mi się dobrze spało :) tylko tenokropny głod mnie budzi ! Ale ogólnie nienma co narzekac :)

Sciskam mocno i Wielkie Sorki że troszke nie nadanrzam za wami :( Buzka :*
 
agulalula- nie martw sie na pewno bedzie wszystko dobrze.

ja sie zastanawiam kiedy dostane list z moja data na usg. nic mi sie niechce jak zwykle zreszta, lezenia i czytania ciag dalszy :p
 
Devi HEj!! Gratki!!!;-) super zacznę się zaniedługo motać w nicach:p
Moniek
dobrze że Powiedzieliście i Radość przeogormna to od razu uskrzydla, moi rodzice mniej entuzjastycznie przyjęli przez poprzednie doświadczenia, ale mam nadzieję że się cieszą....:p
A ja noc taka se wstaje często na siusiu;-/ i strasznie mnie wszytsko boli po nocy nie umiem znaleźć wygodnej pozycji do spania....
na dziś plany sie zmienily tylko do kosciolka zakupy spozywcze i na spotkanie z przyjaciólmi i do domku posiedzieć z mezem bo znowu wyjezdza rano w w trasę;-(
Agulalula czekamy na wieści mniej stresu!!:-)
Kobitki zajrzę pewnie jeszcze miłej niedzieli ;-*
 
agulalula, nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Ja mam wizyte we wtorek i już się nie mogę doczekać.

Jutro wracam do pracy...:confused: nie to, żebym się nie cieszyła, bo lubie moją pracę, ale mam bardzo dużo rzeczy do zrobienia. Świeta zaraz, muszę zorganizować wigilię klasową, w środę zebranie, w poniedziałek wycieczkę chcę zrobić, a jeszcze pieniądze nie zebrane...:dry:
 
ja jutro idę do lekarza i troche się denerwuję co nam powie,co będzie widać na usg, więc dziewczynki trzymajcie kciuki proszę :)

Kochaniutka Trzymam &&&& za Ciebie - napewno bedzie wszystko dobrze <tule> !!!! Ja wizyte mam za ponad tydzien... Jakoś zleci :)

Miłej niedzielki życze ! Zajrze jeszcze wieczorkiem na pewno :) !!!!
 
reklama
I ja wtrącę parę słów :-)

Też jestem sierpniówką - ale z 2010 roku :-)

Życzę Wam spokojnych i radosnych 9 miesięcy oraz szczęśliwego sierpniowego rozwiązania :-):-):-) Zobaczycie, jak szybciutko Wam zleci... :-)
 
Do góry