reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Kurde dziewczyny już nie wiem co mam myśleć.
pogodziłam się z tym że nie będę sierpnióweczką, bo robiłam 3 testy (tej samej firmy) i wyszły negatywne ale...
przestał mnie boleć brzuch tak na okres, czasami pobolewa mnie jajnik, i mam strasznie dużo śluzu takiego białego
więc może jest nadzieja... a może to tylko stres
Dziewczyny poradźcie coś:-(

hmm... a kiedy masz miec okres albo kiedy maials miec ??
Ja białe opławy miałam własnie teraz po zobaczeniu 2kresek - wiem bo troszke ich było i zaraz lecialam do WC i sprawdzalam czy to nie czasem krew... Trzymam bardzo za Ciebie kciuki !!!!!!! Może idz do ginka ?!
 
Witajcie dziewczynki :-D Pozwólcie, że sie przyłączę...Test zrobiłam dopiero wczoraj, nie ma takiej pieknej krechy jak musia05, ale jest :-) ostatnią @ miałam 29.10, do gin ide 14 grudnia.
Bardzo sie denerwuje, bo rok temu poroniłam i od tamtej pory staralismy się, jak dotąd bez efektów. W tym cyklu zrobiliśmy badania - mąż nasienia (ok), ja hormony (nie za specjalnie) i 14 gru zapisałam się na wizytę właśnie po to, aby zacząć działać konkretniej. A tu niespodzianka! Chociaż przyznam się, że bardzo liczyłam na ten listopad, bo rok temu też w listopadzie udało się zajść.
czoraj rozmawiałam z moją gin przez tel i kazała mi brać Duphaston i luteinę - mam nadzieję, że tym razem dotrwam do końca! Bety nie badam, bo nic mi to nie da - i tak nie mogę zrobić nic więcej niz brać te leki.
Mam nadzieję, że z Wami jakoś łatwiej będzie przejść to wszystko - bo jak na razie więcej u mnie strachu niż radości...

Super ze jest nas coraz wiecej :):) Coraz "gęściej" sie robie - I BARDZO DOBRZE!!!
Kochana każda z nas jest w steresie :( Wszystkie sie stresujemy, kiedyś myślałam ze to tylko mnie spotkało nieszczęście ale teraz widze ze jest nas więcej i fajnie ze własnie na takim forum mozemy sie razem wspierać !!!! po raz kolejny mowie Wam : DAMY RADE I ZARAZ ZAMIAST ZDJEC TESTOW BEDZIEMY SIE BRZUSZKAMI I ZDJECIAMI USG CHWALIC :):) POPTROSTU TAK MUSI BYC I KROPKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
hmm... a kiedy masz miec okres albo kiedy maials miec ??
Ja białe opławy miałam własnie teraz po zobaczeniu 2kresek - wiem bo troszke ich było i zaraz lecialam do WC i sprawdzalam czy to nie czasem krew... Trzymam bardzo za Ciebie kciuki !!!!!!! Może idz do ginka ?!

Okres spóźnia mi się dopiero 3 dni, ale po porodzie miałam nie regularne, wachały się tak od 28 do 34.
Tak, chyba muszę się umówić na wizytę...
 
Myśle że ginekolog wyjśni wszystko - bo domyślam się że cały czas o tym myślisz !!! Mam nadzieje że sie do nas dołączysz - TRZYMAM KCIUKI !!!!
 
ale tu piekne widoki same dwie kreseczki :) I like it!!!
mi sie juz humor znacznie poprawił a to za sprawą meza oczywiscie on to umie.
Jutro mnie gdzies zabiera i brzuch mnie nie boli:)
 
Mama własnie moja sis miała ten sam problem, nie wiem może za bardzo sie wkręcam powiedz Ty juz bardziej doświadczona zrobić te badania dla świętego spokoju??? trochę mnie niepokoi ten fakt....
Piękne te wasze testy moje wszytskie wyglądały tak samo robiłam ich 5 od Twojej Kahaka najsłabszej kreseczki sie zaczęło (tez ją widzę) a skończyło na grubej i ciemnej.
Kolej na sierpniłóweczka eh jak fajnie!!!witaj i moje GrATKI:)
Madziu powtorz test a jak nie przyjdzie @ idz do gina sprawdz co jest. Na pewno będziesz spokojniejsza i przestaniesz sie zadręczać
Nadzieja podoba mi sie Twój optymizm:)
Oli dobrze że bóle ustąpiły ...
 
reklama
Dziękuję Dziewczyny za miłe powitanie :-)
Ja juz dziś mam lepsze nastawienie do świata niż wczoraj. Staram się być dobrej myśli, bo wiem, że to połowa sukcesu...
Przepraszam, ale chyba nie dam rady nadrobic tych 28 stron...:zawstydzona/y: Ciekawa jestem czy powstanie wątek "zbiorczy" - tzn. nick, wiek, termin porodu ;-) będzie łatwiej sie rozeznac. Na niektorych m-cach dziewczyny mają jeszcze przeczuwana płeć :-D

Macie Kobietki jakieś objawy?? Ja ŻADNYCH!!! Nawet piersi mnie nie bola, nic kompletnie! Dziś czułam może lekkie ciągnięcie w podbrzuszu i troche krzyż, a poza tym to zero objawów.
 
Do góry