reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Śliczne dzieciaczki macie!!!! Agula sesja super :-)

To ja się moim Arturkiem pochwalę też:
IMG_0201.jpg

Saga nasze sanki już dotarły, bo jednak na Mikołaja mu kupiliśmy. Wybraliśmy proste drewniane z oparciem i są ok.

Taycia Arturo nigdy smoczka nie używał i na razie się to utrzymuje.

Pflaume daj znać co z wymazem.

Karola wreszcie się doczekałaś!!!! Brawo dla Igorka!!!! Ja glukozy też miło nie wspominam, ale wynik był ok więc mam już to za sobą.
 
reklama
Hej!
Tonya - alez Arturek jest slodki. I jakie ma piekne, duze oczy!!!!!!!
Karolaola- tak,masc pomogla dzieki Bogu. Teraz meczymy sie z katarkiem.
Brawo za pierwsze kroczki!!!!!!
U Nas ok. Zabieram Szymcia ze zlobka i od Nowego Roku bedzie ze mna i z Mikusiem. Ciekawe jak sobie dam rade,bo poki co jest cud miod ,bo do 16 mam tylko jednego na glowie :-)
 
Witajcie! Niby siedzę w domu a ciągle nie mam czasu! Zawsze coś!
Karolaola co do pieczenia to u nas też sernik obowiązkowo! Ja bardzo lubię z brzoskwiniami. Ponadto to sama nie wiem ale może czekoladowca, knoppers. Ja zawsze mam problem co upiec.
Sorry że nie odpisuję Wam wszystkim ale urządzamy sobie z syniem i mężem wieczór filmowy, oglądamy Artura i miminków. Już na mnie krzyczy że siedzę przy laptopie.
Dziewczyny śliczne macie dzieciaczki!
Agulaula masz prawdziwą modelkę w domu!
Dobrej nocki!
 
Tonya śliczny blondynek- swoją drogą to tu sami niebieskoocy kawalerowie rosną:-)
taycia a skąd taka decyzja?

A więc i Igorek:
 

Załączniki

  • IMG_2960.jpg
    IMG_2960.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 34
Igorek jaki słodziak! i jakie kręcone włoski ma :-D ścinaliście mu czy nie zamierzacie??
Decyzję podjęłam,bo :
- Szymon od kiedy chodzi do żłobka to leje mu się z nosa, prycha,psika, kaszle zarażając ciągle Mikusia. Mikuś znowu ma katar,który powoduje kaszel. Modle się żeby zwalczył tym razem ten wirus i żebyśmy już nigdy nie wrócili do szpitala...
- wydajemy ostatnie pieniądze na żłobek...
- Szymon wraca nie do życia (bardzo mało śpi w żłobku) wraca więc zmęczony, marudny, płaczliwy (jest zupełnie inny w weekend,kiedy jest w domu)

Ja i tak prawdopodobnie wrócę na półetatu do pracy to wtedy Szymcio znowu będzie miał okazję wrócić do żłobka albo może znajdziemy im obojgu jakąś nianię. Może za dużo zmian było w jego życiu ( zamiana nianii na żłobek, urodziny Mikołaja) i stał się zaborczy, wymuszający i strasznie płaczliwy,aż uszy bolą...może wpaść w histerię i płakać z 30 min.
 
Tonya Artur boski jest;-)
Karolaola bravo dla Igorka i tez cukiereczek z niego;-)
Taycia skroo widzicie wiecej plusow niz minusow to jak najbardziej robcie taak i bierzcie z tego zlobka, na pewno dasz sobierade choc tez bedziesz miala chwilowy problem zeby sie przestawic i wpasc w rytm z dwoma ale na pewno szybko pojdzie;-) Pozowdzonka i zdrowka da maleństw;-)
 
Witajcie!:-)

taycia
z pewnością dacie radę, dotrzecie się w trójeczkę i będzie ok! Szkoda Szymcia, w żłobku pewnie nie przywiązują wagi do tego czy dziecko śpi tyle ile zwykle i mogę się domyślać co się dzieje jak wraca ze żłobka- Igor jak nie dośpi to jest tragedia! Planujesz wrócić od razu po macierzyńskim do pracy? Ja się tego boje i nie chcę, ale może uda mi się załapać na ten roczny macierzyński:-D liczę na to.
Włosków Igorkowi ścinać nie zamierzamy, jedynie grzywkę przycinam.

Dziewczyny w gazecie GLAMOUR jest kupon zniżkowy 20zł do H&M wystarczy zrobić zakupy za 50zł także super się opłaca. Ja upolowałam dwa i dzisiaj byłam na zakupach, bo Igorowi parę rzeczy brakowało. Dla małej też kilka rzeczy wzięłam, ale powiem Wam, że teraz nie mam takiego parcia na zakupy. Z Igorem to już powoli wszystko miałam a teraz tylko kilkanaście ciuszków. Ale fakt, że grubsze rzeczy już są zostały ciuszki i pościele, kocyk i... muszę zrobić listę, bo nie pamiętam co jest potrzebne:szok:

U nas sypie a my ani kombinezonu ani sanek nie mamy:-D
 
reklama
Karolaola - no dokładnie... dzisiaj jak i wczoraj był super chłopak,a jak wraca ze żłobka to wiecznie tak przemęczony,że sam nie wie czego chce... :eek:

Ja też nie miałam parcia z kupowaniem rzeczy dla Mikusia,bo mam bardzo dużo po Szymciu. Jedyne co nowe mu kupiłam to kocyki, nową powłoczkę z pościelą... ty masz cięższy orzech do zgryzienia, bo będzie córeczka...macie wybrane imię już??
Ja oczywiście,że wracam do pracy :tak::tak: zobaczę tylko czy będzie to cały etat ,czy tylko pół....
 
Do góry