reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

hej,

ale naskrobałyście....

Co do glutenu ja właśnie dziś otworzyłam kaszkę wielożbozową Holle i mały zjadł ją jako posiłek. 90 ml i 3 łyżki kaszki....obaczymy :)

oj nie pamiętam, co miałam której odpisać.....zabiegana dziś jestem, bo jutro z rana jedziemy do Kołobrzegu na tydzień ferii. M. nas zawozi - znaczy mnie z chłopakami i teściową :cool2:. Jeszcze muszę resztki dopakować i wszystko z listą sprawdzić :-p Pierwsza taka wyprawa z R.......ile gratów - szok.
W Kołobrzegu będę miała net więc jak się ogarnę z dzieciaki wieczorkiem to może zajrzę.

Do miłego.
 
reklama
Neila-a czemu akurat ta kaszka? Bo u nas ciagle twardziochy moze wlasnie po ryzowej?ona ma jakies wlasciwosci? I czemu z sinlaciem?moze tez taki zestaw sobie zamowie?
Jj powodzenia w drodze i udanej zabawy na miejscu
 
ufff... mała zasnęła, kropki znikają tylko jeść nie chce mi za bardzo....
już pamiętam o co miałam spytać :happy: kiedy dzieciątko samo utrzymuje butelke?
u nas dziś spokojnie mała spała wczoraj od 19 aż do 4 bez przerwy a potem kilka minutek i az do 7 !!! to szok zobaczymy jak będzie dziś

jak dzieciaczek ma białawe dziąsełka to chyba zębole co nie?
jestem już zmęczona 2 tyg choroby z jednej w drugą szczerze mówiąc ledwo się trzymam... a i najprawdopodobniej mała złapała mi 3 dniówkę jak byłam z nią na kontroli po poprzedniej chorobie... masakra jakaś :no:
 
hej,

my już na wywczasie. Dzięki za życzenia miłego pobytu.

Ciepłe czapy i rękawice mamy :)

Radko tak się wymęczył drogą, że od 30 min. śpi co u niego się rzadko zdarza :sorry: Ale podróż zniósł dzielnie. Bardzo grzecznie sobie spał albo oberwał co za oknem miga. Zobaczymy jak noc, bo zęby nam się pchają.....ech
 
maaga-bardzo ci wspolczuje tej choroby...w domu calymi daniami ciezko bardzo.oby szybko ci dzidzia wyzdrowiala i to ty pisalas ze winda zapsuta?wiec zeby szybko naprawili.
a co do butelki to wlasnie dzis mamy butelkowe sukcesy...czasem jej to trzymanie wychodzilo na poczatku 5 miesiaca...czy nawet pod koniec 4 ale to tak malo swiadomie.a dzis czyli 5 miesiacy 3 tygodnie dalam jej ulubione piciu to sama zlapala i wsadzila do buzki,i wieczorem mleczko tez...no ale wiadomo nie przechyli sobie jak przestanie leciec i jak odwraca glowe to smok wypada ale jestesmy na dobrej drodze.
JJ a ile ta podroz trwala...bardzo fajnie ze bez zadnych przygod i spokojnie.nas czeka droga do polski i troszke sie boje.caly dzien w samochodze plus cala noc prom...plus pies i kot...hahaha cyrk na kolkach!!!
 
hejka
my juz po chcinach Maja przed Msza zasnela u chrzetnego na raczkach ale jak ksiadz przyszedl to sie ocknela, pozniej wszystko obserwala, bylo 7 chrztow obok dziewczynka Maja patrzyla co sie dzieje u kolezanki az ksiadz powiedzial ze mala ciekawa co sie dzieje juz wszystko wie co bylo u kolezanki hihi :-), ogolnie byla bardzo gd\rzeczna przed komunia tylko polozylismy ja do wozeczka bo juz plakala ze zmeczenia, chrzestna pobujala i zasnela malutka :tak:


Dali robilam chrzest w domu, z nami bylo 10 osob plus jedna mala dziewczynka
niestety ne pomoge z tym miejscem na chrzciny w zwiazku z powyzszym
 
reklama
Ale tu pustki!

U nas różnie ostatnio bywa. Są dni kiedy mała jest bardzo marudna, nigdzie nie posiedzi dłużej niż pół minuty. Aż nieraz wyć się chce. Ja mam jeszcze jedno dziecko, którym muszę się zająć.

Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej niż wczoraj.

Miłego dnia.
 
Do góry