reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

no dziewczyny mam skurcze ;D regularne bardzo, mało bolesne ale są, takie upierdliwe, może się coś ruszy samo do tego piątku
 
reklama
cześć dziewczynki
żużaczku wszystko bedzie dobrze i juz jutro bedziesz miała swojego skarbeczka.
wpadam w panike moj lekarz twierdzi ze mam termin na 22 a z usg wychodzi na 31,on jest wogule zakrecony i na nic czasu nie ma  szpital zamykają w poniedziałek a ja swietnie sie czuje i  nic nie wskazuje na to ze urodze wczesniej az mi sie wyć chce, chyba pojde do przychodni do innego lekarza tak dla sprawdzenia, usg niech mi zrobi i niech powie co mam robić i rzeczywiscie przyspieszac nie ma co jak ja jestem przed terminem, niech maluch siedzi w brzuszku przynajmiej do terminu tylko nie wiem ktorego :(  najwyzej urodze w innym szpitalu do dupy to wszystko
gaga pewnie to juz niedlugo :) trzymaj sie mocno
pozdrowionka kasia
 
gaga tak trzymaj!!!
buuuuuuuuuuuu sama tu zostanę, cholera dziewczyny już te po 20.08 się szykują a ja nic, buuuuuuuuuuuu
 
Anika nie martw się.Mi po dzisiejszej wizycie w szpitalu powiedzieli,że następnym razem mam przyjść 27-go ::) ::) ::) Także dobrze będzie,jak się wogóle w sierpniu wyrobię.Z dzidzią wszystko w porządku,tętno dobre,szyjka się przygotowuje,tylko czekać...Czyli jeszcze trochę tu z Wami poklikam(jeżeli będzie jeszcze później z kim...)Pozdrawiam.
 
spokojnie ja się jeszcze nigdzie nie wybieram ;D znając mnie zaraz mi skurcze miną i tyle z tego będzie, no ale na razie cieszę się jak wariatka że boli ;D
 
no to jest chyba jedyny moment kiedy człowiek się cieszy że go coś zaczyna boleć, w innym przypadku to psychiatryk :angel:
evelinka tych w szpitalu to chyba ostro pogięło ??? przecież ty miałaś termin tak jak ja 11.08, może pomyliłaś szpitale ? co oni tam słonice w ciązy prowadzą ???
 
mama weroniki moze idź na jeszcze jedno USG, bo u mnie tak z terminem machali a wyszło w końcu, ze ciąza była sporo przenoszona i z niewydolnoscia łozyska. Dobrze, ze sie samo w końcu zaczeło, bo jeszcze by sie maluch wykończył a oni by czeeeekali na ruskie wesele :mad:

gaga ale był by numer zeby nasze szkraby razem na swiat przyszły :D
 
mama weroniki juz pisałam wczesniej jak to jest z tym USG, wszystko zalezy od "oka" moja kolezanka miała cc niby w terminie a okazało sie, ze za wczesnie - źle ocenili wiek maluszka na USG. Zawsze lepiej sprawdzic i byc pewnym. :)
 
reklama
witam dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja tylko na momencik, bo siedzieć nadal nie mogę
tymonek urodził się w sobotę tak jak kasia wm przekazała (dziękujemy) o 00.20 miał 60 cm i 4 kg poród był zagrożony, maluszek był owinięty pępowiną długo walczyli o pierwszy krzyk, ale udało się. ja troszkę popękałam, ale już
prawie nie pamiętam bólu, a bolało jak cholera, wypychałam szkraba 50 minut i to położna i lekarz cisneli mi brzucha, bo nie miałam już sił.

w szpitalu kiblowaliśmy tydzień, bo tymuś miał żółtaczkę za wcześnie! leżał pod lampami, robili mu posiew na krek, biedak cierpiał, bo miał wkłucie w główkę, popaprało się miał przekłóte i nie migli się ponownie wkłóć, bo żyłki mu pękały płakał ponad pół odziny a ja razem z nim, na przed ostatni dzień to samo, ah szkoda gadać, po prostu już nasz kochany szkrabik się wycierpiał tyle że ..... a mi tylkko serce pękało
jutro na kontrol jedzeimy mam nadzieje ze wszystko oki

a tak wogóle to tymonek jest kochanym grzrcznym dzieciaczkiem, tylko mamy problem z karmieniem, cycać nie chce troszkę przez kapturek tylko i to nie wiem cyz się najada :( a mi tak na tym zalezy

ok jak troszkę wydobrzeje wkleję jakies fotki

pozdrawiamy

img18455hk.jpg
 
Do góry