reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Moninia-gratuluję szcześliwego rozwiązania i życzę jak najmniej kłopotów i jak najwięcej w pełni przespanych nocy w najbliższym czasie.Powodzenia.
 
reklama
anika w naszym przypadku jakikolwiek poród to marzenie ;D a moje skurczybyki już sobie poszły, coś mi sie zaczyna to niepodobać, zero rozwarcia zero wszystkiego, przecież to jest nienormalne
 
moninia gratuluje  :)
gratuluje kolorowa kredka wszystkiego dobrego :)
jak to jest z tym ktg wystarczy isc do szpitala byle jakiego i poprosic ,nie trzeba karty zakladać rejestrowac sie w przychodni przy szpitalnej ? ten moj lekarz to jakis palant nic mi niepowiedzial ze mam robic ktg w ten poniedzialek nie przyjmowal bo swieto a teraz przyjmuje dopiero po zamknieciu szpitala i mam przez to straszne nerwy
żużaczku ja tez trzymam kciuki za was trzymajcie sie mocno
 
Kasiu najlepiej iść na izbę przyjęć do dyżurnego szpitala ginekologiczno-położniczego, powiedzieć ze coś nie czujesz ruchów, albo że jesteś po terminie i chcesz sprawdzić i juz, bez karty, to tak jak na dyżurze.]
Gaga zgadzam się z tobą całkowicie to wszystko jest nienormalne, czemu te dzieciaki nie chcą z nas wyjść ??? ??? ???
 
zaklinowały nam sie jajcary ;D ja się tylko zastanawiam, co będzie jak mnie nic nie ruszy ile oni będą czekać??? lekarka stwierdziłą że nie chcą zaczynac dopóki coś samo nie ruszy ale ile to potrwa ???
mama weronki jedź sobie na ktg jak tylko cokolwiek cię niepokoi, albo po prostu jedź jak jeszcze nie miałaś robionego, tak jak mówi anika do każdego szpitala na izbę przyjęć położnictwa, zrobią ci bez mrógnięcia okiem, a po co masz sie denerwować
 
reklama
się melduje jak zawsze 2w1 ;D oczywiście wczorajsze skurcze poszły w las, pełna rewelacja, ciekawe jak tam zuzaczek
 
Do góry