reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

A ja coś dzisiaj a właszcza teraz źle się czuję. Gorąco, słabo mi i w dodatku mam kłócia w dole brzucha. Może i bym się tym nie przejmowała gdyby nie to, że takie kłócia miałam przed pierwszym porodem. Jestem coś zaniepokojona.
Mąż powiedział, że " jeszcze seksik i jedziemy na porodówkę" ;D . A mi tam jakoś się nie spieszy, choć mam już sedecznie dość.

Wiatm nową sierpnióweczkę.
Justyna ja też z ciekawością pędzę na BB aby sprawdzić co się dzieje.
A tutaj WYSYP jak grzybki po deszczu. Jak tak dalej będzie padać to wszystkie się uwiniemy do połowy sierpnia ;D ;D :D .
 
reklama
Ale się woreczek rozwiązał jeszcze zanim sierpień nastąpił, no ale do 01.08 juz tylko pare godzin, więc od teraz to juz sierpnióweczki pełną gębą.
DOMI WIELKIE GRATULACJE !!! i czekamy na wieści od ciebie i zdjęcia maluszka
 
rany a ja doszłam do wniosku że chyba nigdy nie urodzę i za 5 lat brzuch mi pęknie i wyjdzie z niego dziewczynka i pójdzie prosto do szkoły, wszystko mi przeszło, skurcze, biegunka, wymioty, WSZYSTKO ja już chyba zawsze będę w ciąży
do tego małą jeszcze jakaś leniwa, chyba przez pogodę, tak sie tylko rozciąąąąąąąąąąąga jakby se ziewy przy tym puszczałą i dalej idzie spać, ONA ZE MNIE NIE WYLEZIE CHYBA
 
wiecie co mam ochotę komuś w ryja dać, znowu u nas burza sobie pierdłą, bekła i poszła tyle że tym razem jeszcze pobłyskała, zapomniała tylko deszcz spuścić, głupia jakaś
 
DOMI GRATULUJE :)
ja tez codziennie przed snem obowiązkowo na BB zobaczyc co tam u was słychać , a ostatnio wygladam sierpniowych maluszkow no i jest nastepny, same chlopaczki teraz kolej na dziewuszke :)
moje skorcze od czasu do czasu mnie atakuja ,a chodzic to prawie nie moge tak boli mnie podbrzusze jutro ide do gina to sie okaze co sie ze mną dzieje .Jeden plus tych skorczow to taki ze moj mezus jak zobaczyl ze zwjam sie z bólu to sie mocno wystraszył ze to juz i pobiegł na zakupy szpitalne i wyprawkowe , w koncu sie ruszylo u mnie zwyprawką :) .z kibelka to mi sie nieopłaca wychodzic ciągle latam siusiu.
pozdrowionka kasia
 
No i mamy sierpień.
Ciekawa jestem jako to dalej wszystko się potoczy...
Wytrwałyśmy.
Życzę wszystkim powodzenia.

A ja dziś lepiej. Dobrze, że muszę jeszcze parę dni brać fenoterol. Także moja dzidzia jeszcze się trzyma.
A jak tam Wasze samopoczucie sierpnióweczki??????
 
Nas znowu nawiedził deszcz, własciwie burza, ale chyba ta co sie "wypierdziała" u gagi - bo u nas tylko raz blysnelo za to lało jak trzeba.
Mama Weroniki - ja mam dokładnie takie same ostre bóle w podbrzuszu ale nie skurczowe, tylko jakby nozem ktos wiercił. Dzis ide do gina złozyc protest.
 
a ja nie mam żadnych bóli a chce mieć, bo to oznacza że poród tuż tuż, mówię wam ona ze mnie nie wyjdzie, przenoszę tą ciążę jak nic i do tego mam cały czas schiza że coś jest nie tak, w środę ktg kolejne no zobaczymy, ale malutka robi się coraz bardziej leniwa, już mi nie wierci nogą po brzuchu, tylko sie tak rozciąga powoli
 
czesc laseczki
żużaczku tez ide dzis do gina niech cos z tym robi bo to cholernie boli
udalo mi sie corcie sprzedac mojej mamie na caly dzien i to jest powod do radosci ale jest ale  :) wspominałam wam ze mieszkam z meza babka i ona jest strasznie wscibska i złosliwa i jak na zlosc stała i mnie obserwowala tak ze nie mozna sie nigdzie ruszyc trzeba ją  obchodzic a z moim brzucholem to nie takie proste i zadzwonil telefon chcialam ją ominąc i jak sie jeblam w noge to teraz nie moge chodzic ani stac i mi spuchła ,a miałam tyle zeczy do zrobienia . dzisiaj jak nigdy ona tez ma duzo roboty zupe gotowac prac itp to co ja mialam robic a ona prawie wogule nie gotuje i nie sprząta a dzisiaj jej sie przypomnialo  jak mi sie uda postac to choc poprasuje .U mnie upal i nawet troche lepiej sie czuje bez buli teraz to mnie noga boli przez krowe
narazie kasia
 
reklama
gaga moje tez sie tylko wyciąga i zgniata mi zebra napewno jest wszystko ok :) jest bardzo goraca nam sie nie chce ruszac co dopiero maluchom
pozdrowionka kasia
 
Do góry