reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

MAMY SIERPIEŃ
Dziewczyny, jak się obudziłam i zdałam sprawę, że to już nastał on-nasz WIELKI miesiąc, to oczywiście popędziłam z biegunką do wc :( :(. Obudziłam męża mówiąc-wiesz, że dziś już sierpień? Pokiwał i śpi dalej.Te kobitki to mają los.
Noc była wyjątkowo spokojna :D.A dziś za oknem wita mnie piękna, słoneczna pogoda ;D.Zaraz jadę po bułki dla naszych panów, a potem  po słoneczniki, bo strasznie mocno mi się ich chce.
Dziewczyny,z pierwszym dzieckiem używałam laktatora zakończonego gruszką-taki zwykły, no wiecie.I on mi całkiem pasował, ale nie mam porównania i proszę Was, byście powiedziały o swoich odczuciach co do takiego a np.Aventu.
Dziś wizyta na 17 - już się boję a zarazem nie mogę doczekać, co mi powie. :)
 
reklama
anda podaj skąd jesteś i czy to chłopiec czy dziewczynka i imie jesli macie to cię do naszej listy dopiszę
 
wiecie co chyba pojade do szpitala jakaś taka niespokojna jestem :( nie wiem co robić, małą się trochę wierci, ale sama nie wiem, może jeszcze poczekam i pojade wieczorkiem, rany strasznie rozbita jestem
 
mama weroniki - trzeba było teściowa z usmiechem zapytac, czy zawołac lawetke zeby ja przestawiła?
A wiecie dziewuszki, ze chyba zaczynaja mi sie wody saczyć? :D Załozylam wkładkę bo plame zrobiłam na fotelu ;D ;D i na razoe czekam na rozwoj wypadkow. Jak mnie niec nie zacznie bolec, to poczekam do umowionej wizyty (13,30)
 
Mam nadzieję, że jak już wszystkie sie rozdwoimy to w tym nowym watku do ktorego nas przeniosa, pozostaniemy nadal brygadą ABS
 
rany zuzaczek ty też już ??? ale ci zazdroszczę, ja siedze i ryczę własnie cały czas, męża nie ma i nie mogę się wogóle pozbierać
 
gaga nie wiem czy już. Czytałam, ze to moze byc po prostu takie nagłe zwiekszenie wilgotnosci. Na razie nic mnie nie boli (w stylu skurczy) ale naprawde mam nadzieje, ze moze cos drgnęło, bo poprzednia ciażę przenosiłam i teraz wolała bym raczej urodzic wczesniej i bez nerwow.
 
no i mamy sierpieńa ja lipcóweczka jeszcze się nie wysypałam ;) jak narazie wszystko jeszcze zamknięte :( no a pod koniec tygodnia mam się stawićjuż w szpitalu.
rany niech mnie już coś zacznie brać !!!!!
 
no ja z tego wszystkiego umówiłam sie dziś na usg, nie wiem czemu taka jestem zeschizowana, przeciez mała się troche wierci, może to pogoda, nie wiem ryczę jak bóbr, już mi chyba odwala byle do 17.40 dotrwać do usg ;D
 
reklama
Domi-GRATULACJE,
Anda-witam :)

Gaga,u mnie tez się już nic a nic nie dzieje.Mały się leniwie rusza,ale żadnych wód,bardziej obfitych upławów,o skurczach nawet nie wspomnę.Rozwarcie dopiero na 2 cm i sama się zastanawiam,czy w ciągu tych 10 dni urodzę :( A tu jeszcze dziewczyny takie tempo narzuciły.Pewnie lada dzień się martica pochwali,bo nie ma Jej już bardzo długo :) Coś czuję,że bedę w ogonie tego maratonu...U mnie pogoda w sam raz-nie za ciepło,ale też nie ma żadnych burz,tylko taki przyjemny wiaterek.Już bym też najchętniej wszystko przygotowała,ale do teściowej wnuki przyjechały i nie mam pola manewru.A Męzuś naburmuszony,bo"przecież on też wszystko może przygotować,jak będe w szpitalu..."No nie wiem...
Co do laktatorów nie mam jeszcze doświadczenia,ale ja kupiłam canpola premium i wygląda na solidny.
 
Do góry