reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Hej Sierpnióweczki!
Żużaczku co to ABS? jakaś tempa jestem ::)
No a u mnie dupka w kwiatki, nic się nie dzieje, po ktg lekarz nawet nie chciał mnie badać, prosta krecha jakby kto narysował, za to drugi zbadał i stwierdzi to samo co tamten bez badania, czyli wszystko ok, ale pozamykane, szyjka niegotowa, mała super. No to pełna rewelacja, ja to se chyba pochodze w tej ciązy jak słonica 12 m-cy ;D
U mnie nie ma nic ani parcia na pęcherz ani biegunki ani mnie nie mdli, mała się rozpycha i wystawia te swoje długie kończyny, więc chyba dołącze do grona mamuś na szarym końcu, ale mam nadzieję że nie we wrześniu, hihihihihi
 
reklama
Wrócilam od lenczewskiego. Buuu. Wody w normie i mam obserwowac czy sie bardziej mokro nie robi i ew. wtedy gnac . Doppler tez oki, maluch wazy juz 3kg. szyjka dojzewa (cokolwiek to znaczy) ja czuje sie tak jakby juz "przejzewała".
Ja zaczęła bym sie sexić, żeby Witka zmotywowac do wyjscia, ale jak sie jest takim klejącym od potu, to nawet przytulac sie nie chce. Jak sie ochłodzi to co innego. Trzymam jednak uszy do góry (zawsze to troche cienia dadzą) ;D ;D
ABS to takie wspomaganie hamowania - zebysmy sie za bardzo w schizie nie rozkręciły, jak dzidza zielona kupke np. zrobi ;D ;D
 
zuzaczek ja to teraz schiza rozkręcam, już mi troszke lepiej czekam na to cholerne usgm tylko jak się umawiałąm to koles nie wiedział czy jest z dopplerem czy bez!!!!! durny pajac, no ale idę bo gdzie ja znajdę w Krakowie usg prywatnie z terminem na dziś ::) mam nadzieję że to usg mnie uspokoi
 
hej kochane!!Ja już nie wytrzymam.Może coś się ruszy bo mnie mdli caly czas, mam dreszcze i w ogóle jest coś nie tak...
ŻuŻaczku: nie zostawiaj mnie samej na 15, czekaj na mnie...
Jutro wizyta kontriolna u gin.zobaczymy...
Czy Was też tak ciagnie strasznie brzuch do dołu?
Całuski
 
gaga najwyżej dodatkowo na KTG Cie połozą. Dzieci jak dorosli, rózna nastroje mają. My tez nie zawsze mamy "parę" w nogaach i czasem przycichamy sobie w kąciku. Jak sie maluch urodzi, tez nie codziennie będzie miał taki sam nastrój. Raz bedzie szalał cały dzien, a raz cała dobe prześpi. Nic sie nie martw, bo jak sie denerwujesz to i maluch przycicha (przynajmniej z moim tak jest)
 
moninia z tymi bólami to sie zgadza. Jakby nozem kroili. Pytalam o to gina. To zakończenia nerwów przy miesniach a ze teraz własnie dolne najbardziej i najszybciej ciagna to dla tego tak boli.
 
DOMI-GRATULACJE!!!!


uff  jak gorąco!!! :( słuchajcie mam już dość tych upałów. jeszcze trochę i sie wykończe przez nie. coś mnie czasami pobolewa w dole brzucha-ból taki jak podczas okresu....sama nie wiem co jest...nie jest tak strasznie więc nie będe jeszcze paniki siała, tylko jak na dodatek jak narazie małe coś mało się dziś rusza.....:-( mam pytanko: co myślicie o wywołaniu porodu 2 tyg. wczesniej??? tak mi zalecil lekarz i dlatego mam się 9 stawić w szpitalu- z jednej strony bym chciała już być po wszystkim, ale z drugiej strony boję się żeby wszystko było ok...
 
JA TEŻ CHCĘ OBJAWY CIĄŻOWE JAKIEKOLWIEK, rany ale ona się zagnieździła we mnie, dzięki zuzaczku ;D mi chyba hormony warjują, no ale zobaczę maleństwo moje na usg i mam nadzieję że się uspokoję, w środe ktg więc może moje emocje wrócą do normy, oby bo mój mężuś chyba niedługo zwarjuje ze mną i wcale mu się nie dziwię
 
maleństwo a po co on poród chce wywoływać, rozumiem że jak coś jest nie tak to trzeba ale żeby tak bez powodu ??? no ja bym też chciałą już urodzić ale chyba nie przez takie wywoływanie w szpitalu, co innego przez metody naturalne np, seksik ;D
 
reklama
eh cos ostatnio mówił, że małemu jest ciasno, że ma mało miejsca i dlatego jak się rusza to mnie wszystko boli. stwierdził, że małe jest juz w takim powiedzmy "stanie", że bez przeszkód może przyjść na świat wcześniej. sama nie wiem co myśleć....skończy się pewnie tym, że stawię się w szpitalu i po wszystkich badaniach okaże się co i jak....:-(
 
Do góry