reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Anika ja od paru dni jestem cały czas podminowana, ale to nie przez pogode tylko na dzieciaka - ze się przez niego tak męczę. Boli mnie juz wszystko, miesnie wysiadaja. Mógłby juz sie urodzić to bym odpoczeła. Juz męzowi zapowiedzialam, że palcem do Witka nie dotkne przez pierwsze tygodnie, niech robi sobie co chce - ja ide na wolne. Tylko karmic będę.
 
reklama
zuzaczek u nas własnie taka ta niby burza była ;D  no ale się ochłodziło na polku słonko zamglone i chłodny przyjemny wiaterek, choć w domu parno

kasia trzymaj się jeszce z dwa tygodnie z tym rodzeniem DAJ INNYM SZANSE, no a ja mam już dość i już chcę urodzić ;D dziś z okazji rocznicy przemeblowujemy sobie pokoik żeby dzidzię tu wmeldować ;D

anika ja też lubię upały ale właśnie ta duchota  mnie zabija no i męczą mnie te spuchnięte nogi

no to trzytmajcie sie my troszke przemeblujemy a potem może bęziemy małą motywować do przyjścia na świat  ::)
 
preg.png


age.png

 
moninia własnie sobie wkleiłam twoje suwaczki ;D juz maówię co trzeba zrobić
do pierwszego linki na końcu dopisz [/img]
a w drugim zmaż z końca [/image]
[/link]

a dopisz [/img] musi działąć bo mi działą ;D
 
Ale mam do dupy humor, najchętniej bym kogoś zagryzła, mąż schodzi mi z drogi, dobrze że psa nie mamy bo na 100% pod łóżkiem by leżał wrrrrrrrrrr.
Jakiś gaz rozweselający by mi się przydał!
 
reklama
anika powiem ci że u mnie to samo, niby rocznica a cały czas coś warczymy na siebie, głównie to ja warczę, chyba przez tą pogodę, jeszcze mnie deszcz osikał na polu!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry