reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

Gaga: dzięki wielkie za cierpliwość, wreszcie się udało..Jakaś niekumata jestem..:)a w ogóle to dzisiaj bardzo nerwowy dzień, w ogóle brzuch boli i mnie wszystko drażni
ŻuŻaczek: Cieszę się, że mamy na 15 termin.A coś się już u Ciebie zaczęło dziać?U mnie już we wtorek minie tydzień jak odszedł czop, ale nic poza tym.
Pozdrawiam
 
reklama
własciwie jutro zobacze co tam sie w moim podwoziu dzieje, bo mam wizyte. Skurcze na KTG prawie niewykrywalne, ale brzuch sie opuscił i coraz częściej mam rozwolnienie.
 
Witajcie!!! ::) ::)
Może przyjmiecie jeszcze jedną sierpnióweczkę do swojedgo grona?/// Co prawda już się tu przedstawiałam w lutym, sle jakoś tak mało się udzielałam.Przypomnę o sobie kilka słów: Mam 28 lat, synka w wieku podobnym wieku do synka żużaczka, bo w lipcu skończył 8 lat.Teraz czekam na Oliwię Wiktorię (po tatusiu) ::). Jutro mam wizytę i okaże się czy termin na 15 jest nadal aktualny, bo mi się marzy już rowiązanie przez cc troszkę szybciej.
Oj, chyba dziś też zanosi się na burzę i znów noc nieprzespana.Nie wiem jak Wy, ale ja ciągle latam do wc i w ogóle bardzo się boję porodu i już od tygodnia mam biegunkę(ze strachu).Pa :-* :-* :-*
 
DOMI WIELGASNE GRATULACJE! NAPISZ COS WIĘCEJ! ALE MAMY WYSYP GWALTOWNY mnie tez juz coś chyba zabiera ;D. Podchodze do porodu ze stoickim spokojem, ale to chyba przez to, ze będe rodzic tam gdzie sobie wymarzyłam. Gdybym miała wrócic do szpitala gdzie na świat przyszedł Bogucha, to bym chyba zawału dostała. :(

Ada, czyżby jeszcze jedna sierpnióweczka z terminem na 15-go?? :D
 
Tat,tak z OM mam termin na 15 sierpnia. :laugh:Ale fajnie się czyta o kolejnych dzieciaczkach.Domi-gratulacje.
 
Domi GRATULACJE !!!!!!
A mówie do męża że jak wejde na bb to na pewno kolejna napisze że juz urodziła i to na pewno nie bede ja !!! Jutro do kontroli i niech spróbuje mi powiedzieć że mam czekac do 12tego to go chyba zza tego biurka wyszarpie ;D
 
DOMI GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a ja jadę na kontrolę we wtorek, choć czuję , że też już niedługo urodzę....Też będę rodziła synka w innym szpitalu niż córcię i jestem spokojniejsza....Z córeczką to był koszmar...A teraz jakoś się nie boję...SZpital zwiedziłam, bylam nawet tydzień bo miałam skurcze w 35 tyg. i naprawdę niczego się nie obawiam...Całuski i witam nową mamusię na 15 sierpnia
 
reklama
Do góry