reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

hej hej !!!

ja tylko na sekunde bo odcięta jestem od netu :dry: mezowy musi zajechać z reklamacją i naprawią ! Póki co nie piszę i nawet nie mam jak poczytać co u Was !! Do tego chora dalej, nos i głowa mi pęka do tego zatoki mi dzis sie przypałetały :-(

Trzymajcie sie !!!!!
 
reklama
Gaga widze ze pytałaś o aparat ! no jak chcecie lustrzankę to ja pod cannonem podpisuję sie obiema rekami ! polecam ! sami robimy na sprzęcie tej firmy !!
No a swoją drogą to nieźle zaszalejecie :-D to to będą zdjęcia ! biedna Majcia :-D
 
juz mamy canona 400D i nawet z tym standartowym obiektywem widzę różnicę między lustrzanka a cyfrówką, mi sie marzy obiektyw do robienia zdjęć z głębią, no i jakis niezły zoomik, ale nie wszystko na raz, na razie wystarcza to co mamy

ja mam w szkole szaleństwo, dzis rano się poryczałam, ehhh idę spać z Majtulą

nie ma jak refleks :-D gratulki !! super !!!
 
Zrobiłam chłodnik, Maria nawet nie spróbowała, trudno cały gar będzie dla mnie :-p

Justyna - współczuję, zwłaszcza zatok :-(
Zdrówka

Ja cały czas jak sie schylam albo wstaję to mam okropne bóle głowy, 3 dzień jadę na apapie bo trzeba jakoś funkcjonować - D. znowu ma jakiś gorszy czas w pracy i np. dzisiaj wrócił, żeby sie wykąpać bo wczoraj nie wrócił w ogóle.

NIania zasnęła chyba z Marysią :laugh2:
 
A ja dzis rano wystroiłam sie w mój piękny kapelusz (no nie tylko) i pojechałam na CZWARTKOWY TARG buchacha... wiejskie życie jest cudowne!! nakupiłam sobie i Tomkowi ciuchów za całe 100zł;-). Cztery pary spodni ( po dwie na łebka) , koszula polo - super ceny i niezła jakośc (przemyt):-D
Potem wypiłam kawę na tarasie, zjadłam pyszne owsiane ciasteczka i zrobiłam porządek na podwórku z papierami po układaniu terakoty. Cud miód i orzeszki!!!!!
Wieczorem przychodzi facet od filtrów odkamieniajacych a w poniedziałek zaczynaja nam układac starobruk. JUPI JA JEJ!!
o

jak ja ci zazdroszcze tego własnego domu...my sie rozgladamy za dzialką mam nadzieje ze za rok rozpoczniemy budowe

hej hej !!!

ja tylko na sekunde bo odcięta jestem od netu :dry: mezowy musi zajechać z reklamacją i naprawią ! Póki co nie piszę i nawet nie mam jak poczytać co u Was !! Do tego chora dalej, nos i głowa mi pęka do tego zatoki mi dzis sie przypałetały :-(

Trzymajcie sie !!!!!

zdrówka


a ja dzisiaj po lekarzu , naraie wszytko ok.... są u nas kuzynki męza i ciotka, są ok ale z tesciową to juz nie moge wytrzymać...szlak mnie chwyt:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Rany gościa jak ja dam radę sobie z dwójką skoro Maria, jak Dominik Evelinki nie chce się zanic bawić sama.
Dzisiaj przeczytałam art. na bb o tym, że jak człowiek (mama) nie wyrabia to propnować dziecku różne zabawy i usiąść i popatrzeć jak się dziecko bawi - taaaaaaaaaaaa u mnie innej opcji nie ma, Maria chce żeby być z nią non stop, na placu zabaw też :baffled:

Jakaś padaka jestem :-(
 
hej laseczki.

Zdrówka dla chorowitek a ciężarówkom dużo sił!!!!

U nas pomalutku...
Dzis Gaba miała oficjalne zakończenie przedszkola. Jeszcze jutro idzie i byle do września...wytrzymać a potem we dwójkę będą chodzić.
Tylko muszę im teraz powymyślać zajęcia, aby się nie nudzili, jak pogody nie będzie...

Z bankiem nadal walczymy :angry::baffled:, jakby nie było innych problemów:wściekła/y::wściekła/y:

nie wiem co jeszcze pisać...wena mnie opuściła...chyba znowu muszę zrobić sobie przerwę...
Pozdrawiam
Buziaki.
 
reklama
Cześć,
Anetusia83 witaj :-)
Dzisiaj przeczytałam art. na bb o tym, że jak człowiek (mama) nie wyrabia to propnować dziecku różne zabawy i usiąść i popatrzeć jak się dziecko bawi - taaaaaaaaaaaa u mnie innej opcji nie ma, Maria chce żeby być z nią non stop, na placu zabaw też :baffled:
Z placem zabaw to mam inny problem-tu mogłabym nie istnieć.A mały biegnie za każdym dzieckiem,które zauważy.Jak jest sam w piaskownicy,to się nie bawi,tylko stoi na czatach :-).Dzieciaki z osiedla zna po imieniu,nawet te starsze :blink: Tylko jest wielka rozpacz,jak ma iść do domu.

Gaga czekam na Twoje zdjątka nowym aparatem.Może też się na ten model skusimy...
 
Do góry