reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowa mama

Justyna no jak fajnie że dziecinka taka rozrywkowa i że jezorek pokazała,no i jakie rozczulające to zachowanie Liwii.:-)
Joanna ,a twoja malizna śliczna,zresztą duża też fajowa.Udały wam sie te dziewuszki.
 
reklama
Żaneta no to bedziesz miał bonanze a tymczasem wypoczywaj sobie.
Agata a ty troszke daj na luz,nie denerwuj sie,zawsze wszystko sie ułoży pozytywnie ,
a ty niepotrzebnie rozbudzisz swoje nerwy,no i maluszek też to odczujei bedzie brykał.;-)
Na dziś chyba tyle.Wiecej nic mi nie przychodzi do głowy,a tyle chciałam.
jakoś tak po długiej nieobecnosci nie wiem co mam skrobac.:-(
 
No i przepraszam ze nie mam możliwości napisać jednego długiego posta tylko tak dziele,
ale niestety nadal nie wysyła mi długich i nie mam pojecia czym jest to spowodowane.:wściekła/y:
Troche utrudnia mi to sprawe ale cóż. przynajmniej moge coś napisać.
 
Atol ale sie przedchwilą ubawiłam:-)a wszystko za sprawą twojego awatarku:-)
Moje dzieci jednogósnie orzekły że to "roztańczona tabletka"(No i tak sobie z twoim zawodem skojarzyłam)mnie samej nigdyby to do głowy nie wpadło:laugh2:
 
a mój Olek na atolowa tabletkę mówi robak:-):-D
a tak swoja droga to siedze i sie uczę bo jutro.....uwaga....mam w szkole (tfu tfu tfu mam nadzieje) swój ostatni egzamin w tej karierze studenckiej i zmaganiami z mgr;-) potem tylko wakaaaacjeeeeeeeeee (chociaz z urlopem kiepsko przez zmiane pracy, bo kazy mial juz zaplanowany a ja musze brac co mi zostanie wiec pewnie koniec sierpnia, akurat na urodzinki Olka) ;-) a potem tylko pisanie pracy, obrona i na razie luz i odpoczynek:tak:
a ogolenie jestem ostatanio jakos przemeczona i mama i M mnie scigaja zebym sobie jakies badania porobila, bo cos ze mna ostatnio nie tak, doszedl stres nowej pracy, zmecznie szkola....:confused::baffled:
dzis jezdzilismy po marketach szukac drzwi do kuchni za ktora sie przybieramy (od pół roku zreszta) ale moze wreszcie ruszy;-)
miłego weekendowego odpoczynku
 
cześc kochane
ale się stęskniłam
kurcze przez ten koniec roku nie mam na nic czasu, do tego mam trzecią klasę i ta rekrutacja elektroniczna mnie dobija
w piatek i sobotę udało nam się wyrwac na piknik z pracy K i muszę powiedzieć że firma się pokazała, żarełko i piffko za darmo i dla dzieciaczków karuzele, kulki, namioty do skakania wszystkiego dużo i do woli, zazwyczaj jak idziemy na takie festyny to ponad 100 zostawiamy a tu nic i mała wybawiła się że heja i my odpoczęlismy, za to dzis odrabiam niestety i tone w papierach

ciężaróweczki, oj mnie tez zaczęło brać na dzidzię, ale muszę staz zakończyc czyli jeszcze 2 lata :zawstydzona/y:

justys miałam cię spytac o aparat bo musimy zakupic w tym tygodniu, cos ci jest wiadomo o takim, marzenaalicja, słowiczku jakie wy macie ??
Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Heja

Pojechaliśmy na to wesele, było miło :tak::tak::tak:

Napier!@#$% mnie głowa, bo inaczej tego ująć nie można, chyba zatoki, musiałam odpuścić wizytę u laryngologa przez budowę a teraz strasznie cierpię.

Do tego brzuch mnie pobolowa, chyba muszę trochę odpocząć, a dziecko przechodzi samą siebie :crazy:

A i 13 w piątek dobiła mnie zepsuta toaleta :baffled:

Gaga - mój brat korzysta z takiej strony, tam piszą higly recomended więc brać
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos400d/page29.asp
 
Do góry