reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowa mama

reklama
gaga to zalezy kiedy byłas ostatnio. Mój gin poszedł na urlop ale przedtem przekazał mnie innemu lekarzowi - tez bardzo dobremu. Wszystkie wyniki, obserwacje itp.

Dziewuszki, a plamienie to tez symptom zblizającego sie porodu? Bo od wczoraj tak mam i nie wiem czy sie szykowac czy isć spac ;D
 
zuzaczek plamienie może być objawem rozwierającej się szyjki czyli zbliżającego się porodu, ale może też występować po miłosnych igraszkach ;)
 
no właśnie ja ostatni raz u mojego gina byłam 27 lipca i ujście było jeszcze zamknięte, najgorsze jest to że ona sama przyjmuje, i chyba przyjdzie mi szukać jakiegoś lekarza, cholera na kilka ostatnich dni, no chyba że w czwartek na KTG ich zmolestuje żeby mnie przebadali
 
Gaga jeszcze nie wszystkie poszły rodzić bo miesiąc się jeszcze nie skończył a szkoda bo ja mam na 23 sierpnia i czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam
 
Gaga to ci współczuje zmiany lekarza, bo mój teraz to mnie bada przy każdej wizycie, zeby sprawdzić co się dzieje, i dziś z ktg nie wyszło nic a z badania a i owszem, szczególnie jeszcze ze tobie wczoraj minął termin.
Co do plamien to są one po przytulankach, badaniu ginekologicznym i rozwieraniu i skracaniu szyjki macicy, np. czop odchodzi ci przybarwiony krwią właśnie dlatego.
Żużaczku śpij ile wlezie, a jak widać masz melodię do tego  ;)
Ściągnęłam baldachim z łóżeczka i stoi znowu puste bo faktycznie po co ma się kurzyć, mnie się najbardziej podoba ten słonik, słodziutki.
A co do kolorów to ja niemalże mam same zółte ubranka, jakoś tak mi w ręce właziło.
 
Mnie 15-go juz na indukcje kłada. W tej klinice nie pozwalaja chodzic po terminie. Jesli indukcja nic nie da, to beda kroic.
To ja pewnie plamie po badaniu. :mad: A myslalam, ze cos się dziac zaczyna. :mad:
 
Ale możliwe że lekarz specjalnie ci coś zrobił tzn. masaż szyjki zeby to trochę przyśpieszyć i dlatego to plamienie,
 
reklama
Do góry